Festival světla Olomouc, Světelná noc, videomapping VZÁŘÍOd začátku srpna bude každý den večer od půl desáté do deseti hodin k vidění audiovizuální show, v níž hlavní roli převezme LED osvětlení, hudba a historická budova radnice.
Tato atraktivní představení budou pravidelná.

Navíc se dostane i na ty zájemce z řad veřejnosti, kteří by chtěli mít podíl na choreografii jednotlivých představení. Šikovní amatérští tvůrci budou mít šanci doslova roztančit majestátní budovu olomoucké radnice.

Na facebookových stránkách bude přístupná aplikace, která zájemcům otevře možnost světla na budově radnice virtuálně ovládat právě podle doprovodné hudby. Ty nejzdařilejší scénáře, které se objeví na Facebooku, se potom budou realizovat.

Osvětlování radnice začne už v první srpnový den. Pokračovat bude až do začátku září, kdy vyvrcholí velkolepým programem v rámci Dnů evropského dědictví.
Akci s názvem Festival světla Olomouc maximálně využ?í světelní designéři, aby představili své umění. Noc světla 6. září pak přinese také velkou ohňovou show, lasershow, speciální osvětlení Sloupu Nejsvětější Trojice.

Více informací naleznete zde: www.olomouc.eu/aktualni-informace/aktuality/12713

Videomapping VZÁŘÍ
Druhý ročník tohoto bezkonkurenčního festivalu se letos odehraje od 25. do 29. září. Po Létě s Philipsem a Festivalu světla v rámci Dnů evropského dědictví př?de na řadu další svátek všech světel, konkrétně Festival světla a videomappingu VZÁŘÍ.
Dalším slibovaným překvapením bude Světelná noc.

Více informací o aktuálním programu festivalu VZÁŘÍ najdete na adrese http://vzari.cz.

VTP PELKA s.r.o.

Související microsite
Docela velké divadlo vystavuje v kapli Svatého Ducha v Mostě – kostýmy, masky, rekvizity
Docela velké divadlo vystavuje v kapli Svatého Ducha v Mostě – kostýmy, masky, rekvizity

Volné sdružení skvělých herců vystupujících pod názvem Docela velké divadlo, o.p.s. vystavuje v kapli Svatého Ducha v Mostě kostýmy, rekvizity a masky ze svých představení.


Dárkové poukazy KLUBCENTRUM Ústí nad Orlicí – originální tip na dárek
Dárkové poukazy KLUBCENTRUM Ústí nad Orlicí – originální tip na dárek

KLUBCENTRUM v Ústí nad Orlicí nabízí zajímavý tip na dárek pro Vaše blízké nebo známé, které byste rádi obdarovali něčím originálním.


Pro volné chvíle i vzdělávání Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové
Pro volné chvíle i vzdělávání Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové

Naše Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové vás všechny zve na přednášky, pozorování slunce, pozorování planet, pozorování večerní oblohy a další doprovodný programy.


Galaktická stezka s jedenácti nejznámějšími nebeskými objekty
Galaktická stezka s jedenácti nejznámějšími nebeskými objekty

Projděte si galaktickou stezku s jedenácti nejznámějšími nebeskými objekty v naší Mléčné dráze - Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové


Firemní akce a večírky, Dětský den - zábavný program, pronájem autodráhy SCX  Brno
Firemní akce a večírky, Dětský den - zábavný program, pronájem autodráhy SCX Brno

Firemní akce a večírky, Dětský den. Zábavný program to je pronájem autodráhy SCX Brno. Zajistíme pronájem autodráhy včetně autíček, digitálně vyhodnocované výsledkya kompletní obsluhu autodráhy.