CESTY ZA POZNÁNÍM HOLANDSKO...
Termín: 07.05. - 11.05.09 st. svátek: ušetříte dovolenou, vše kvete! Nová nižší Cena: 4.990Kč Program: 1. den: Odjezd z Prahy z ul. Na Florenci (zadní trakt Masarykova nádraží) ve več. hod., noční přejezd se zdravotními zastávkami přes SRN. 2. den: V ranních hodinách návštěva květinového parku Keukenhof poblíž Lisse, při cestě na ubytování návštěva rybářské vesničky Volendam. Ubytování. 3. den: Po snídani odjezd do Delft - exkurze ve výrobně delftského porcelánu, zastávka v městečku. Odjezd do sídelního města den Haagu – prohlídka Madurodamu – výstava miniaturního Holandska v poměru 1:25m., jízda na exkurzi ve výrobně holandských dřeváků. Návštěva lázní u Severního moře Bad Scheveningen – prohlídka Sea Life – podvodního světa se skleněným tunelem. Odjezd na ubytování. 4. den: Po snídani návštěva sýrárny spojená s informací o výrobě holandského sýra, s jeho ochutnávkou a s možným nákupem za přijatelné ceny. Projížďka lodí po grachtech s výkladem o zajímavostech Amsterodamu, procházka městem s výkladem průvodce, prohlídka muzeí dle vlastního výběru – obrazáren /Vincent van Gogh, Madame Tousseau, Říšské muzeum – díla Rembranta van Rinja, muzeum sexu…/.Večer procházka červenými uličkami.V pozdních nočních hodinách odjezd do SRN. 5. den: Ranní zastávka v SRN v Rothenburgu ob der Tauber– prohlídka starobylého městečka s hradbami, celoroční prodejní výstavy vánočních ozdob. Při cestě zastávka na nákupy v ALDI. Návrat do Prahy ve večerních hodinách. Cena obsahuje: dopravu autokarem, 2x ubytování v soukromí s holandskou snídaní, průvodce CK CONTI, návštěvu brusírny diamantů, exkurzi ve výrobně dřeváků a holandského sýra, pojištění proti úpadku CK Cena neobsahuje: cestovní pojištění, vstupy a jízdenky, večeře Příplatky: kompletní pojištění ČPP a.s.: 145 Kč/osoba/zájezd Doporučená částka na vstupy: 60 Eur CK CONTI Jindřišská 30 (kousek od věže), Praha 1, PSČ 110 00 Tel: 224 230 120, 224 236 028, mobil: 724 044 055, Fax: 224 237 438, email: info@ckconti.cz velký výběr poznávacích, lyžařských a pobytových zájezdů na www.ckconti.czZadavatelem microsite je firma 

CK CONTI s.r.o.Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Grilovaná kolena, žebra, krkovice a další speciality z grilu

Kavárna U PŘÍVOZU Marek Kadlečík

Grilovaná kolena, žebra, krkovice a další speciality z grilu

Kavárna U PŘÍVOZU Spytihněv připraví grilovaná kolena, žebra, krkovice i další speciality. Možné objednat dovoz na soukromé akce. Najdete nás 10km od Zlína i Uherského Hradiště.


Elektrické přímočaré leštění Praha – leštění forem a nástrojů

NOVAPAX CZ s.r.o. Opracování povrchů Praha

Elektrické přímočaré leštění Praha – leštění forem a nástrojů

Kvalitní zařízení pro elektrické přímočaré leštění forem a nástrojů včetně široké nabídky spotřebního materiálu Vám dodá společnost NOVAPAX CZ s.r.o. z Prahy.


Metrový textil Praha – široký výběr bavlněných látek, podšívkoviny nebo nápletů

KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. Velkoobchod s textilní galanterií Praha

Metrový textil Praha – široký výběr bavlněných látek, podšívkoviny nebo nápletů

Širokou nabídku metrového textilu, dekoračních látek, nápletů, podšívek, sypkoviny, juty nebo lehátkoviny zakoupíte v prodejně společnosti KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o.v Praze.


Dotace na výměnu kotlů v Moravskoslezském kraji za nové automatické

Ing. Dalibor Čmiel

Dotace na výměnu kotlů v Moravskoslezském kraji za nové automatické

Společnost Ing. Dalibor Čmiel poskytuje komplexní servis při vyřízení dotací na výměnu kotlů v Moravskoslezském kraji za nové automatické, včetně poradenství.


Automatické vážení – periferie a příslušenství pro identifikaci materiálu, vozidel i řidičů na mostní a dynamické váze

TENZONA s.r.o.

Automatické vážení – periferie a příslušenství pro identifikaci materiálu, vozidel i řidičů na mostní a dynamické váze

Automatické a samoobslužné vážení na mostní či dynamické váze zrychluje proces vážení. Společnost Tenzona s.r.o. poskytuje periferie a příslušenství k mostní i dynamické váze.