CESTY ZA POZNÁNÍM HOLANDSKO...
Termín: 07.05. - 11.05.09 st. svátek: ušetříte dovolenou, vše kvete! Nová nižší Cena: 4.990Kč Program: 1. den: Odjezd z Prahy z ul. Na Florenci (zadní trakt Masarykova nádraží) ve več. hod., noční přejezd se zdravotními zastávkami přes SRN. 2. den: V ranních hodinách návštěva květinového parku Keukenhof poblíž Lisse, při cestě na ubytování návštěva rybářské vesničky Volendam. Ubytování. 3. den: Po snídani odjezd do Delft - exkurze ve výrobně delftského porcelánu, zastávka v městečku. Odjezd do sídelního města den Haagu – prohlídka Madurodamu – výstava miniaturního Holandska v poměru 1:25m., jízda na exkurzi ve výrobně holandských dřeváků. Návštěva lázní u Severního moře Bad Scheveningen – prohlídka Sea Life – podvodního světa se skleněným tunelem. Odjezd na ubytování. 4. den: Po snídani návštěva sýrárny spojená s informací o výrobě holandského sýra, s jeho ochutnávkou a s možným nákupem za přijatelné ceny. Projížďka lodí po grachtech s výkladem o zajímavostech Amsterodamu, procházka městem s výkladem průvodce, prohlídka muzeí dle vlastního výběru – obrazáren /Vincent van Gogh, Madame Tousseau, Říšské muzeum – díla Rembranta van Rinja, muzeum sexu…/.Večer procházka červenými uličkami.V pozdních nočních hodinách odjezd do SRN. 5. den: Ranní zastávka v SRN v Rothenburgu ob der Tauber– prohlídka starobylého městečka s hradbami, celoroční prodejní výstavy vánočních ozdob. Při cestě zastávka na nákupy v ALDI. Návrat do Prahy ve večerních hodinách. Cena obsahuje: dopravu autokarem, 2x ubytování v soukromí s holandskou snídaní, průvodce CK CONTI, návštěvu brusírny diamantů, exkurzi ve výrobně dřeváků a holandského sýra, pojištění proti úpadku CK Cena neobsahuje: cestovní pojištění, vstupy a jízdenky, večeře Příplatky: kompletní pojištění ČPP a.s.: 145 Kč/osoba/zájezd Doporučená částka na vstupy: 60 Eur CK CONTI Jindřišská 30 (kousek od věže), Praha 1, PSČ 110 00 Tel: 224 230 120, 224 236 028, mobil: 724 044 055, Fax: 224 237 438, email: info@ckconti.cz velký výběr poznávacích, lyžařských a pobytových zájezdů na www.ckconti.czZadavatelem microsite je firma 

CK CONTI s.r.o.Mateřská škola Revoluční
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Řezání betonu, železobetonu, konstrukcí, řezání panelů diamantem, kvalitní práce

BBG-BENDA, s.r.o.

Řezání betonu, železobetonu, konstrukcí, řezání panelů diamantem, kvalitní práce

Řezání panelů diamantem, řezání betonu, železobetonu, konstrukcí, jádrové vrtání betonu diamantovými nástroji to vše provádí firma BBG-BENDA s.r.o., z Brna.


Výroba kompostéry, kompostovací sila z recyklovaného plastu  - pomoc při kompostování

JELÍNEK - TRADING spol. s r.o.

Výroba kompostéry, kompostovací sila z recyklovaného plastu - pomoc při kompostování

Společnost JELÍNEK - TRADING spol. s r.o. je Vaším spolehlivým partnerem a pomocníkem při kompostování, jelikož vyrábí a dodává kompostéry a kompostovací sila z recyklovaného plastu.


Bezbariérové posuvné dveře a HS portály - odsuvné stěny a francouzská okna od českého výrobce

ALBO DŘEVĚNÁ OKNA A DVEŘE Bouchal Alois

Bezbariérové posuvné dveře a HS portály - odsuvné stěny a francouzská okna od českého výrobce

Česká firma ALBO DŘEVĚNÁ OKNA A DVEŘE poskytuje kvalitní dřevěné posuvné dveře, portály, stěny a francouzská okna, které jsou vhodné pro bezbariérový přístup.


Spolehlivý autoservis - opravy  a kompletní servis nákladních aut a návěsů

Lichnovský s.r.o.

Spolehlivý autoservis - opravy a kompletní servis nákladních aut a návěsů

Potřebujete-li rychle a profesionálně opravit nákladní automobil či návěs, můžete se obrátit na autoservis Lichnovský s.r.o. z Kopřivnice, s kterým budete maximálně spokojeni.


Pronájem elektrocentrál, dieselagregátů - nepřetržité dodávky proudu

PRONÁJEM ELEKTROCENTRÁL - Šafařík s.r.o.

Pronájem elektrocentrál, dieselagregátů - nepřetržité dodávky proudu

Nepřetržitou dodávku proudu vám zajistí PRONÁJEM ELEKTROCENTRÁL - Šafařík s.r.o. - poskytneme vám pronájem elektrocentrál a dieselagregátů při odstávkách a výpadcích elektrické energie.