Prodej originálních obrazů a kolekcí-vhodné pro firmy a sběrateleGalerie Glance 4 ART má ve svém portfoliu díla předních umělců – malířů, fotografů a sochařů. Zaměřujeme se na české a zahraniční umělce, kteří v sobě mají obrovský potenciál a jejichž díla patří ke špičce současné moderní tvorby.

Impulsem k založení moderní galerie současného umění byla absence podobných galerií na trhu a poptávka po moderních obrazech, fotografiích a sochách.

Díla z Galerie Glance 4 ART jsou skvělou volbou při dotváření interiéru. Každý prostor díky nim získá o stupeň vyšší prestiž a luxusní vzhled a dojem.

Vhodně vybraný obraz je pomyslnou třešinkou na dortu, ať už se jedná o reprezentační prostory, residence, vily, hotelové haly a pokoje, restaurace, kancelářské prostory, recepce a chodby.

Klientům poskytujeme špičkové služby díky kvalitnímu a stabilizovanému týmu, který spojuje kvalifikaci, zkušenosti a nadšení s vysokým pracovním nasazením

Služby, které poskytujeme:
- Prodej originálních obrazů, reprodukcí, fotografií a soch
- Interiérové poradenství – ŘEŠENÍ NA MÍRU
- Rámování a paspartování
- Pronájem originálních obrazů

Rádi bychom Vás tímto pozvali na prohlídku Galerie Glance 4 ART v Praze se stálou expozicí i naší výjimečné galerie „V podzemí“ situované v unikátních sklepních prostorách, ve kterých probíhají krátkodobé expozice. Případně máte-li blíže na jih Čech, zastavte se v naší druhé pobočce v Českých Budějovicích. Rádi Vás provedeme našimi prostory a seznámíme s doprovodným programem. Současně Vás zveme do našich kaváren ART Café na kávu nebo na dobré víno. Naše kavárna s galerií se též díky své umělecké atmosféře hodí jako perfektní a ničím nerušené místo pro obchodní jednání.Zadavatelem microsite je firma Glance 4 ART s.r.o.


GORO, spol. s r.o. Úprava vody, reverzní osmóza

Související microsite
Národopisné muzeum Žiželice – stálá vlastivědná expozice řemesel a cechů
Národopisné muzeum Žiželice – stálá vlastivědná expozice řemesel a cechů

Navštivte národopisné muzeum v Žiželicích se stálou expozicí, která zachycuje slavnou dobu rozkvětu řemesel a cechů.


Speciální výslechová místnost pro děti s látkovými panenkami - expozice Muzeua Police ČR
Speciální výslechová místnost pro děti s látkovými panenkami - expozice Muzeua Police ČR

Zajímavou expozici v podobě prohlídky speciální výslechové místnosti s látkovými panenkami, která je určena především pro dětské oběti a svědky trestné činnosti, nabízí Muzeum Police ČR na Praze 2.


Krematorium na Židovském hřbitově
Krematorium na Židovském hřbitově

Až neuvěřitelných 30 000 obětí bylo v Krematoriu Židovského hřbitova zpopelněných v letech 1942 – 1945. Připomínku této hrozné doby mohou dnes návštěvníci vidět prostřednictvím stálé expozice.


Muzeum veteránů, expozice starých automobilů a motocyklů s dobovými artefakty
Muzeum veteránů, expozice starých automobilů a motocyklů s dobovými artefakty

Historické automobily, motocykly, modely, nářadí, audiovizuální program o automobilovém průmyslu můžete shlédnout v Muzeu U Veterána, Olomoucký kraj.


Magdeburská kasárna
Magdeburská kasárna

Přiblížit kulturní život lidí v židovském ghettu, zavzpomínat na osobnosti této doby a ukázat podmínky, ve kterých vězni žili, se snaží zrekonstruovaná Magdeburská kasárna Památníku Terezín.