Polárium - CRYOSAUNA mimořádná akční nabídka

DUBEN 2009 - nabízíme svým klientům mimořádnou jedinečnou nabídku - SLEVU 20% na kryoterapii ( jednorázový vstup i permanentky)

NEBOJTE SE INVESTOVAT DO VYNIKAJÍCÍ PREVENCE!!!

PODPORA ZDRAVOTNÍCH POJIŠŤOVEN formou příspěvků v rámci preventivních programů!!!

KRYOTERAPIE - LÉČBA MRAZEM - CELOTĚLOVÁ CHLADOVÁ TERAPIE

revoluční a regenerační metoda s nejširším mnohaúrovňovým efektem, při které je tělo klienta po dobu 2-3minut vystaveno teplotě až na mínus 160°C

KRYOTERAPIE MŮŽE VÝZNAMNÝM ZPŮSOBEM PODPOŘIT LÉČBU A REHABILITACI U NEMOCÍ:
• revmatologických, revmatoidní arthritis, revmatismus měkkých tkání, kolagenózy, vaskulitidy, ankylozující spondylitidy - Bechtěrevova choroba a další
• autoimunitní onemocnění, reaktivní artritidy - Reiterova choroba, arthrózy drobných kloubů i kloubů nosných, dna, lichen ruber planus
• nemocí neurologických, roztroušená skleróza mozkomíšní, Parkinsonova choroba, spastické obrny, myastenia, chronické bolestivé páteřní syndromy, neuralgie sedacího nervu, nemocí ortopedických, stavy po operacích nosných kloubů, stavy po operacích výhřezů páteřních plotének
• nemocí plicních, astma bronchiale a spastická bronchitis
• nemocí kožních, lupénka a psoriatická artritida (PsA)
• doléčení poúrazových stavů a chirurgických zákroků
• v gynekologii k odstranění bolestí při menzes a potíží v menopauze
• k posílení výkonnosti imunitního systému a zpomalení procesu stárnutí organizmu
• má pozitivní efekt na poruchy erekce i sexuální apetenci
• je účinnou terapií chronické bolesti, včetně migrén
• pomáhá při poruchách spánku
• velmi dobré jsou výsledky při terapii chronické únavy
• efekt ošetření v poláriu zásadně zlepšuje možnosti rehabilitační péče, výrazně se zvyšuje pohyblivost kloubů, uvolňují se spazmy svalů a vazů
• kryoterapie urychluje léčbu popálenin
• účinně pomáhá překonat pocit únavy a vyčerpání, dlouhodobě potlačuje úzkost i depresivní stavy
• zvyšuje sebevědomí a vnitřní sílu, urychluje rozhodování
• posiluje paměť, soustředěnost, vytrvalost, pozornost a schopnost učení
• významně pomáhá zvládnout abstinenční syndrom při odvykání závislosti (na drogách, nikotinu, alkoholu, jídle, práci ..)
• optimalizuje funkcí imunitního systému dětí i dospělých- imunomodulační efekt
• zdravé zrychlené otužování, ochrana před nachlazením i alergickými reakcemi.


Profesní oblasti využití kryoterapie:

Manažerské a další psychicky a fyzicky náročné činnosti:

Aktivace biologických pochodů posiluje imunitní systém, minimalizuje riziko onemocnění. Intenzivní okysličení nervových buněk vytváří špičkové podmínky pro nejnáročnější psychické aktivity. Zvyšuje se stresová odolnost, schopnost rychlých a přesných reakcí, myšlení a rozhodování. Zkracuje se čas potřebný pro regeneraci po stresové zátěži a pro ladění formy před dalším výkonem (náročná práce, sport, herectví, modeling...).

Využití kryokabiny pro oblast sportu:

Extrémním prokrvením kůže, vaziva, šlach, svalů a kloubů dochází k maximálnímu okysličení a zvýšení svalové síly, roste tolerance k fyzické zátěži, zmenší se vnímání bolesti. Několikanásobně se urychluje regenerace po zátěži, hojení bolestivých stavů, úrazů, zhmožděnin, zánětlivých procesů v kloubech a vazech, natažených či natržených svalů i vazů, i průběh rehabilitace po chirurgických zákrocích.

Kosmetika:

Kryokomora je nesporná jednička v boji proti celulitidě. Již od 7. aplikace jsou viditelné změny ve svěžesti pokožky. Byl prokázán silný "anti aging" efekt. Díky prokrvení, okysličení a enzymatické činnosti okamžitě nastává zpomalení stárnutí a náprava degenerativních procesů v podkožních tkáních. Pokožka se hydratuje, získává elastičnost a svěžest. Vyhlazují se jemné i hlubší vrásky.
Mobilizační reakce je energeticky velice náročná. Organizmus spotřebuje až 1500 kcal při tříminutové proceduře. Ty získává spalováním rezerv uložených v tukových tkáních. Velmi rychle a dlouhodobě se zmenší množství tukových buněk v podkoží (kryolipolýza), likvidují se zánětlivá ložiska zodpovědná za celulitidu. Opakování procedury vede k rychlým váhovým úbytkům, v průměru 7 a více kilogramů po 15 aplikacích při dodržení příjmu v hodnotách kolem 1200 kcal. Extrémní chlad je výborným doplňkem k jakýmkoli kosmetickým zákrokům na kůži. Úspěšně pomáhá proti akné, uhrům, trudovitosti ... .

Galerie KODL je aukční, prodejní a výstavní síň založená na více než stoleté rodinné sběratelské tradici.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Kompletní dodávky vzduchotechniky a klimatizace včetně prací a materiálu

INTERKLIMA spol. s r.o.

Kompletní dodávky vzduchotechniky a klimatizace včetně prací a materiálu

Zabýváme se dodávkami vzduchotechnického zařízení a klimatizací pro malé a velké výkony jako jsou koupelny, dílny nebo provozovny - INTERKLIMA spol. s r.o. Pardubice


Na ochutnávky a degustace vín zavítejte do našeho vinařství

VINO HORT s.r.o.

Na ochutnávky a degustace vín zavítejte do našeho vinařství

Spojte příjemné s užitečným a zavítejte do našeho vinařství VINO HORT v Dobšicích na Znojemsku, kde ochutnáte vynikající vína a zároveň se dozvíte další informace.


Účinná a profesionální dezinfekce domácností, podniků, ploch i předmětů

Moirat servis s.r.o. Lukáš Kudrna

Účinná a profesionální dezinfekce domácností, podniků, ploch i předmětů

Účinnou a profesionální dezinfekci nejen domácností, podniků, závodů, ploch i předmětů provádí v okolí Znojma a Moravského Krumlova firma Lukáš Kudrna – Dezinfekce, dezinsekce, deratizace.


Zaměření a vytyčení stavby a hranic pozemku rychle a precizně od geodetů s dlouholetou praxí

GAKO-Oblouk s.r.o.

Zaměření a vytyčení stavby a hranic pozemku rychle a precizně od geodetů s dlouholetou praxí

Zaměření a vytyčení stavby a hranic pozemku realizuje geodetická kancelář GAKO-Oblouk s.r.o. se sídlem v Ostravě, působící po celém Moravskoslezském kraji, tedy i v Opavě, Karviné a Frýdku-Místku.


Tisk na textil – trička, látkové tašky, kšiltovky, mikiny

Obchodní a reklamní agentura Karel Šubrt Praha potisk triček

Tisk na textil – trička, látkové tašky, kšiltovky, mikiny

O kvalitní tisk loga, sloganu, názvu sportovního klubu nebo sportovního týmu na textilní trika či mikiny se postará reklamní agentura Karel Šubrt z Prahy.