Vodní filtr Fontanus

Filtry Fontanus umožňují luxusní filtraci vody určené k lidské spotřebě. Celý filtr (včetně připojovacích prvků) je uschován pod kuchyňskou linkou či uvnitř zařízení pro výrobu nápojů. Na kuchyňské lince se v pohledu uplatňuje pouze samostatný kohout na filtrovanou vodu.

Vodní filtry Fontanus slouží ke konečné úpravě předem bakteriálně ošetřené (desinfikované) pitné vody. S ohledem k určení jednotlivých typů odstraňují široké spektrum cizorodých látek jako jsou např.: chlor a jeho sloučeniny, radon, dusičnany, ropné látky, tenzidy, pesticidy, herbicidy, insekticidy, fungicidy, aromatické uhlovodíky. Dále také zbytky přírodních organických látek a další látky s prokázaným nebo předpokládaným karcinogenním, mutagenním, teratogenním nebo kombinovaným účinkem. Filtry Fontanus odstraňují také zákal a zápach vody, zlepšují její chuťové vlastnosti a barvu. Technologie filtrace užitá ve filtrech Fontanus neovlivňuje přirozené minerální složení vody, čímž jí zachovává biologicky hodnotnou. Tím také splňuje nejdůležitější zdravotní požadavek kladený na filtry z individuálních zdrojů. Filtry jsou vhodným nástrojem ke každodennímu získávání kvalitní pitné vody a to jak ze studničních, tak vodovodních zdrojů. Využití nacházejí nejen v domácnostech, ale i v podnikatelských provozech, kde pomáhají fyzickým i právnickým osobám naplnit zákonnou povinnost zajištění pitného režimu. Uplatnění nalézají také jako součásti strojů na výrobu nápojů.

Nároky ekologie splňují filtry Fontanus tím, že jsou přímo určeny k plné regeneraci. Zda je kapacita filtru již vypotřebena, zjistí uživatel pomocí analytických proužků, které jsou k filtrům přiloženy.

Filtry nevyžadují žádnou zvláštní údržbu. Při každé výměně filtru je nutné pouze zkontrolovat připojovací elementy. Jednou z mimořádných výhod filtru je komplexní odborná technická kontrola při každé regeneraci. Regenerace nezahrnuje jen výměnu filtračních hmot, ale také i případnou opravu vadných elementů filtrů.

Cena: 8.100.-Kč (včetně DPHZadavatelem microsite je firma 

PROCALOR, s.r.oObec Podmoky
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Pružné směrové sloupky - značení na silnicích, viditelné sloupky

BIGUMA BOHEMIA, s.r.o.

Pružné směrové sloupky - značení na silnicích, viditelné sloupky

Pružné směrové sloupky - značení nebezpečných úseků na cestách a silnicích, viditelné, ohebné a odolné sloupky od firmy BIGUMA BOHEMIA, s.r.o. Břeclav.


Protipožární automatické dveře, výroba a montáž

ATECH Bohemia a.s.

Protipožární automatické dveře, výroba a montáž

Účinná ochrana před požárem jsou protipožární hliníkové konstrukce pro okna i dveře Aluprof - ATECH Bohemia a.s. Pardubice


Tryskání rozměrnějších kovových dílců v automatickém tryskacím stroji

Plado, s.r.o.

Tryskání rozměrnějších kovových dílců v automatickém tryskacím stroji

Tryskání rozměrnějších kovových dílců v automatickém tryskacím stroji – firma Plado s.r.o. provádí samostatné tryskání rozměrnějších kovových dílců v nově pořízeném automatickém tryskacím stroji.


Mezinárodní silniční doprava, vnitrostátní silniční doprava Trutnov

PAP TRUTNOV, s.r.o.

Mezinárodní silniční doprava, vnitrostátní silniční doprava Trutnov

Základní strategií firmy je poskytování komplexních logistických a dopravních služeb s cílem minimalizovat náklady zákazníků při přepravě zboží - PAP TRUTNOV, s.r.o.


Šachty na vrtanou studnu - zajišťujeme výrobu, prodej, distribuci i montáž

ITMS plast s.r.o.

Šachty na vrtanou studnu - zajišťujeme výrobu, prodej, distribuci i montáž

Společnost ITMS plast s.r.o. je specialista v oboru výrobu, prodej i montáž šachet na vrtanou studnu, které vyrobí i na přání zákazníka. Snadná montáž a nízká cena je samozřejmostí.