Vodní filtr Fontanus

Filtry Fontanus umožňují luxusní filtraci vody určené k lidské spotřebě. Celý filtr (včetně připojovacích prvků) je uschován pod kuchyňskou linkou či uvnitř zařízení pro výrobu nápojů. Na kuchyňské lince se v pohledu uplatňuje pouze samostatný kohout na filtrovanou vodu.

Vodní filtry Fontanus slouží ke konečné úpravě předem bakteriálně ošetřené (desinfikované) pitné vody. S ohledem k určení jednotlivých typů odstraňují široké spektrum cizorodých látek jako jsou např.: chlor a jeho sloučeniny, radon, dusičnany, ropné látky, tenzidy, pesticidy, herbicidy, insekticidy, fungicidy, aromatické uhlovodíky. Dále také zbytky přírodních organických látek a další látky s prokázaným nebo předpokládaným karcinogenním, mutagenním, teratogenním nebo kombinovaným účinkem. Filtry Fontanus odstraňují také zákal a zápach vody, zlepšují její chuťové vlastnosti a barvu. Technologie filtrace užitá ve filtrech Fontanus neovlivňuje přirozené minerální složení vody, čímž jí zachovává biologicky hodnotnou. Tím také splňuje nejdůležitější zdravotní požadavek kladený na filtry z individuálních zdrojů. Filtry jsou vhodným nástrojem ke každodennímu získávání kvalitní pitné vody a to jak ze studničních, tak vodovodních zdrojů. Využití nacházejí nejen v domácnostech, ale i v podnikatelských provozech, kde pomáhají fyzickým i právnickým osobám naplnit zákonnou povinnost zajištění pitného režimu. Uplatnění nalézají také jako součásti strojů na výrobu nápojů.

Nároky ekologie splňují filtry Fontanus tím, že jsou přímo určeny k plné regeneraci. Zda je kapacita filtru již vypotřebena, zjistí uživatel pomocí analytických proužků, které jsou k filtrům přiloženy.

Filtry nevyžadují žádnou zvláštní údržbu. Při každé výměně filtru je nutné pouze zkontrolovat připojovací elementy. Jednou z mimořádných výhod filtru je komplexní odborná technická kontrola při každé regeneraci. Regenerace nezahrnuje jen výměnu filtračních hmot, ale také i případnou opravu vadných elementů filtrů.

Cena: 8.100.-Kč (včetně DPHZadavatelem microsite je firma 

PROCALOR, s.r.oHorský hotel Brans s.r.o.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Cihly, kvalitní maltové směsi a další levný stavební materiál

STAVEBNINY ANDRLA s.r.o.

Cihly, kvalitní maltové směsi a další levný stavební materiál

Společnost Stavebniny Andrla, s.r.o. se sídlem v Opavě otevřela nové stavebniny v objektu bývalé cihelny, kde nabízí velký výběr stavebního materiálu, mezi který patří cihly a také maltové směsi.


Náhrobky - výroba nových a renovace starých náhrobků za výhodné ceny

Kamenictví Škrobánek Náhrobky a pomníky Opava

Náhrobky - výroba nových a renovace starých náhrobků za výhodné ceny

Společnost Kamenictví Škrobánek P+R se zabývá výrobou a renovaci starých náhrobků v Opavě. Vše nabízí za výhodné ceny.


Obec Jíkev, vesnice v Polabské nížině, součást mikroregionu Nymbursko

Obec Jíkev

Obec Jíkev, vesnice v Polabské nížině, součást mikroregionu Nymbursko

Obec Jíkev leží na severním okraji Polabské nížiny v okrese Nymburk, která je součástí mikroregionu Nymbursko. V okolí se nachází přírodní a historické zajímavosti i atrakce.


Úprava vody pro průmyslové objekty, bytové jednotky

Harsoft Ing. Stanislav Vacík

Úprava vody pro průmyslové objekty, bytové jednotky

Úprava vody, dodávky technologií, instalace a servis zařízení, filtrů pro průmyslové objekty, bytové jednotky, rekreační zařízení a kotelny realizuje Harsoft - Ing. Stanislav Vacík, Praha.


Hnojiva, travní osiva a substráty od předního výrobce v Evropě

AGRO CS a.s.

Hnojiva, travní osiva a substráty od předního výrobce v Evropě

Hnojiva pro průmyslové odvětví a zahrádkáře, travní osiva a substráty od předního výrobce střední a východní Evropy společnosti AGRO CS a.s., poradenství a laboratorní služby.