Vodní filtr Fontanus

Filtry Fontanus umožňují luxusní filtraci vody určené k lidské spotřebě. Celý filtr (včetně připojovacích prvků) je uschován pod kuchyňskou linkou či uvnitř zařízení pro výrobu nápojů. Na kuchyňské lince se v pohledu uplatňuje pouze samostatný kohout na filtrovanou vodu.

Vodní filtry Fontanus slouží ke konečné úpravě předem bakteriálně ošetřené (desinfikované) pitné vody. S ohledem k určení jednotlivých typů odstraňují široké spektrum cizorodých látek jako jsou např.: chlor a jeho sloučeniny, radon, dusičnany, ropné látky, tenzidy, pesticidy, herbicidy, insekticidy, fungicidy, aromatické uhlovodíky. Dále také zbytky přírodních organických látek a další látky s prokázaným nebo předpokládaným karcinogenním, mutagenním, teratogenním nebo kombinovaným účinkem. Filtry Fontanus odstraňují také zákal a zápach vody, zlepšují její chuťové vlastnosti a barvu. Technologie filtrace užitá ve filtrech Fontanus neovlivňuje přirozené minerální složení vody, čímž jí zachovává biologicky hodnotnou. Tím také splňuje nejdůležitější zdravotní požadavek kladený na filtry z individuálních zdrojů. Filtry jsou vhodným nástrojem ke každodennímu získávání kvalitní pitné vody a to jak ze studničních, tak vodovodních zdrojů. Využití nacházejí nejen v domácnostech, ale i v podnikatelských provozech, kde pomáhají fyzickým i právnickým osobám naplnit zákonnou povinnost zajištění pitného režimu. Uplatnění nalézají také jako součásti strojů na výrobu nápojů.

Nároky ekologie splňují filtry Fontanus tím, že jsou přímo určeny k plné regeneraci. Zda je kapacita filtru již vypotřebena, zjistí uživatel pomocí analytických proužků, které jsou k filtrům přiloženy.

Filtry nevyžadují žádnou zvláštní údržbu. Při každé výměně filtru je nutné pouze zkontrolovat připojovací elementy. Jednou z mimořádných výhod filtru je komplexní odborná technická kontrola při každé regeneraci. Regenerace nezahrnuje jen výměnu filtračních hmot, ale také i případnou opravu vadných elementů filtrů.

Cena: 8.100.-Kč (včetně DPHZadavatelem microsite je firma 

PROCALOR, s.r.oObec Tuhaň
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Cenově dostupné moto přilby splňující bezpečnost, kvalitu i atraktivní design

Ladislav Milostný - MOTOSPORT

Cenově dostupné moto přilby splňující bezpečnost, kvalitu i atraktivní design

Jedinečné moto přilby značek Nolan, LS2, Yohe a dalších naleznete v Motosportu Ladislava Milostného u Třebíče. Tyto helmy jsou nejen bezpečné a cenově dostupné, ale také kvalitní s příjemným designem.


Pronájem a půjčovna C-háku k zavěšení na jeřáb pro manipulaci se svitku i trubkami

SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o.

Pronájem a půjčovna C-háku k zavěšení na jeřáb pro manipulaci se svitku i trubkami

Pronájem a zapůjčení C-háku na jeřáb Vám zajistí společnost SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o. z Frýdku-Místku, která se specializuje na zasílatelství, balení a vykládky i nakládky zboží.


Autopůjčovna, půjčovna aut - dlouhodobý pronájem auta Škoda Rapid

Auto-Kozelský spol. s.r.o.

Autopůjčovna, půjčovna aut - dlouhodobý pronájem auta Škoda Rapid

V ostravské autopůjčovně společnosti Auto Kozelský si můžete dlouhodobě zapůjčit automobil značky Škoda Rapid. Vůz je možno si zapůjčit také krátkodobě od 3 měsíců do 2 let.


Ochranná maska na svařování Vegaview 2.5 – světlejší výhled na pracovní okolí

FORMICA WELD spol. s r.o.

Ochranná maska na svařování Vegaview 2.5 – světlejší výhled na pracovní okolí

Světlejší výhled na okolí a vyšší bezpečnost při práci Vám zajistí profesionální maska na svařování Vegaview, kterou zakoupíte u společnosti FORMICA WELD – specialisty na svařovací techniku a doplňky.


Balené i volně ložené černé a hnědé uhlí, koks, brikety – velkoobchodní prodej

EMTB Trade s.r.o.

Balené i volně ložené černé a hnědé uhlí, koks, brikety – velkoobchodní prodej

Velkoobchodním prodejem na paletách baleného i volně loženého černého uhlí, hnědého uhlí, koksu a briket se zabývá společnost EMTB Trade s.r.o. se sídlem v Ostravě. Kvalita za příjemné ceny