Pojištění domácnosti, rodinného domu nebo bytu - výhodná speciální nabídka

Výhodné pojištění pro Vaši domácnost, rodinný dům či byt Vám zajistí havlíčkobrodská firma SAM finance, s.r.o., která poskytuje služby v oblasti pojištění.Potřebujete pojistit Váš dům či byt, ale nevíte na kterou společnost se obrátit? Pak už dále nehledejte a podívejte se na služby firmy SAM finance, s.r.o., která Vám s pojištěním ráda a ochotně pomůže.

Rádi Vám pomůžeme s pojištěním Vaší domácnosti, ať už se jedná o byt či dům. Nečekejte, až se stane nehoda a nechejte se pojistit co nejdříve. Naše firma je profesionálem na pojištění a poskytneme Vám tyto služby:

- bezplatnou kontrolu stávajících pojistných smluv a jejich úpravu podle aktuálního stavu Vaší domácnosti
- aktualizaci stávajících smluv po každé rekonstrukci či přestavbě, kterou doporučujeme všem svým novým i stávajícím klientům
- připojistíme zahradní nábytek, gril, bazén i se zastřešením, zahradní techniku, ozdobné zídky, jezírka, sochy, dlažby, dětská hřiště nebo trampolíny a další věci, která chcete uchránit před poškozením

Pro více informací ohledně pojištění nás neváhejte kontaktovat na náš email. Rádi Vám zodpovíme případné dotazy a pomůžeme navrhnout pojištění pro Vaši domácnost.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Hypotéky, úvěry, stavební spoření nebo refinancování pro fyzické i právnické osoby

Hypotéky, úvěry, stavební spoření nebo refinancování pro fyzické i právnické osoby

Firma SAM Finance s.r.o. z Havlíčkova Brodu poskytuje služby v oblasti financí. Zajišťuje jak hypotéky, tak úvěry, stavební spoření nebo refinancování pro právnické a fyzické osoby.


Životní a úrazové pojištění pro rizikové povolání a sporty

Životní a úrazové pojištění pro rizikové povolání a sporty

Společnost SAM Finance s.r.o. z Havličkova Brodu poskytuje výhodné životní a úrazové pojištění pro rizikové povolaní nebo rizikové sporty v Havlíčkově Brodě a po celé Vysočině.


Povinné ručení pro osobní automobily, nákladní vozy, motocykly a autobusy

Povinné ručení pro osobní automobily, nákladní vozy, motocykly a autobusy

Firma SAM finance, s.r.o. z Havličkova Brodu je Váš partner na pojištění. Firma poskytuje pojištění jak pro osobní automobily, tak pro nákladní vozy, motocykly nebo autobusy.
>
>
>