Mobilní drtiče McCloskey, servis a prodej, výhradní zástupce pro ČR

Drtiče McCloskey od INGES spol. s r. o. - spolehlivost, výkon, inovace


Mobilní čelisťový drtič J3C/J3CR
Společnost INGES spol. s r. o. přináší na český trh špičkové mobilní drtiče McCloskey, které jsou synonymem pro výkon a spolehlivost. Díky dlouhodobé spolupráci s předními americkými výrobci drticích jednotek Telsmith a METSO nabízí drtiče McCloskey řešení, která jsou prověřená desítkami let zkušeností.

Proč zvolit drtiče McCloskey?
Účinnost a spolehlivost
Čelisťové, odrazové i kuželové drtiče McCloskey vynikají svou vysokou účinností drcení. Každý detail těchto strojů je navržen tak, aby maximálně využíval energii a dosahoval nejlepších výsledků. Robustní chassis s pásovým podvozkem nese spolehlivé pohonné jednotky s motory Caterpillar nebo VOLVO, které zajišťují dlouhou životnost a minimální údržbu.

Pokročilá technologie a bezpečnost
Drtiče McCloskey jsou vybaveny moderními ochrannými prvky, které zajišťují maximální bezpečnost při provozu. Centrální elektronická jednotka s velkým displejem umožňuje snadné a intuitivní ovládání, takže se můžete plně soustředit na svou práci. Navíc, všechny drtiče lze doplnit širokou škálou volitelných doplňků, které přizpůsobí stroj přesně vašim potřebám.

Mobilita a flexibilita
Mobilní drtiče McCloskey jsou navrženy s ohledem na maximální mobilitu a flexibilitu. Sklopný hlavní dopravník umožňuje snadnou přepravu a rychlé nasazení do provozu, což šetří čas i náklady. Vibrační nebo pásový podavač s objemným násypníkem zajišťuje kontinuální a efektivní přísun materiálu, což zvyšuje produktivitu.

Vsaďte na kvalitu a inovaci
S drtiči McCloskey od společnosti INGES spol. s r. o. získáte spolehlivého partnera pro všechny vaše projekty. Ať už potřebujete drtit stavební materiál, recyklovat beton nebo zpracovávat kamenivo, drtiče McCloskey vám vždy poskytnou výkon, na který se můžete spolehnout.

Kontaktujte nás ještě dnes a zjistěte více o tom, jak vám drtiče McCloskey mohou pomoci dosáhnout vašich cílů rychleji a efektivněji. V INGES spol. s r. o. jsme připraveni poskytnout vám kompletní servis a odborné poradenství.

Drtiče McCloskey - Síla a výkon, na který se můžete spolehnout!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Průzkum pro všechny druhy staveb, inženýrskogeologický průzkum

Průzkum pro všechny druhy staveb, inženýrskogeologický průzkum
Společnost INGES s.r.o. se zabývá inženýrskogeologickým průzkumem pro všechny druhy staveb, např. občanské, průmyslové, dopravní stavby, skládky.

Mobilní drtiče, třídiče, podvalníky, dopravníky, strojů pro drcení a třídění nerostných surovin

Mobilní drtiče, třídiče, podvalníky, dopravníky, strojů pro drcení a třídění nerostných surovin
Stroje pro drcení a třídění nerostných surovin a demoličních sutí, dopravníky a podvalníky prodává servisuje společnost INGES spol. s r. o.

Přívěsné podvalníky DAMCO Praha, prodej zemědělských podvalníků, přívěsných silničních podvalníků

Přívěsné podvalníky DAMCO Praha, prodej zemědělských podvalníků, přívěsných silničních podvalníků
Zajišťujeme servis a prodej přívěsných silničních a zemědělských podvalníků irské firmy DAMCO Trailers.

Mobilní drtiče třídiče, dopravníky nerostných surovin a sutí – prodej a servis

Mobilní drtiče třídiče, dopravníky nerostných surovin a sutí – prodej a servis
Stroje pro drcení a třídění nerostných surovin a demoličních sutí, mobilní dopravníky pro těžební průmysl dodává a servisuje INGES spol. s r. o., Praha.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA INGES spol. s r. o.
WEBOVÁ STRÁNKA
INGES spol. s r. o.
www.ingespraha.cz
Adresa

Adresa

Archeologická 2636/3
Praha 5 - Stodůlky 155 00

info@ingespraha.cz
+420 251 621 991


Najdete nás také zde:

ARES
captcha