Aktivity pro děti i rodiče, hry a vzdělávání pod jednou střechou

Jablíčko, centrum pro rodinu, poskytuje pestrou paletu aktivit od herních odpolední pro děti až po inspirativní workshopy pro rodiče. Objevte prostor plný podpory, vzdělání a komunitního ducha.


Pestrá paleta aktivit pro děti i rodiče
Jablíčko - centrum pro rodinu, z.s. je komunitní prostor, který nabízí širokou škálu aktivit pro rodiče i děti, od vzdělávacích workshopů až po přátelská setkání.

Hernička ve spolkovém domě je srdcem Jablíčka, kde si mohou děti hrát v bezpečném a stimulujícím prostředí. Otevřeno je od pondělí do pátku, a to jak pro spontánní návštěvy, tak pro pravidelné kroužky. Naleznete zde cvičení pro nejmenší, angličtinu i tvořivé dílny s malováním a zpěvem.

Pro rodiče na mateřské dovolené je Jablíčko místem, kde mohou najít podporu a inspiraci. Centrum nabízí přednášky a semináře na téma zdravý životní styl, vývoj dítěte a výchova. Je to také místo, kde se můžete setkat s ostatními rodiči a sdílet své zkušenosti a radosti z rodičovství.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Jablíčko - centrum pro rodinu Jablonec nad Nisou, odpolední kroužky a výlety, cvičení s dětmi

Jablíčko - centrum pro rodinu Jablonec nad Nisou, odpolední kroužky a výlety, cvičení s dětmi
Občanské sdružení Jablíčko se sídlem v Jablonci nad Nisou pořádá dopolední klub Jablíčko, dopolední i odpolední zájmové kroužky a spoustu dalších aktivit pro děti i celé rodiny.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Jablíčko - centrum pro rodinu, z.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Jablíčko - centrum pro rodinu, z.s.
www.centrumjablicko.cz
Adresa

Adresa

Emilie Floriánové 1736/8
Jablonec nad Nisou 466 01

info@centrumjablicko.cz
+420 773 270 271


Najdete nás také zde:

ARES
captcha