Komplexní služby v oblasti vodního hospodářství

PK Švestka s.r.o. poskytuje špičkové služby v oblasti vodních staveb a vodního hospodářství. Zajišťujeme, že každý projekt je technicky precizní, esteticky atraktivní a ekologicky citlivý.


Projekční činnost v oblasti vodního hospodářství
Společnost PK Švestka s.r.o. se specializuje na komplexní služby v oblasti vodního hospodářství, od koncepčních studií až po realizaci staveb. Naše práce zahrnuje studie proveditelnosti, projekční dokumentaci až po stavební dozor a řízení staveb. Díky svému multidisciplinárnímu přístupu zajistíme, že každý projekt je nejen technicky dokonalý, ale také esteticky příjemný a ekologicky šetrný.

S ohledem na udržitelný rozvoj a ochranu životního prostředí klademe důraz na využívání dešťové vody a systémy pro její hospodaření. Přispíváme tak k ochraně přírodních zdrojů a zvyšujeme kvalitu života v regionech, kde působíme.

Nejsme jen projektantem vodních staveb, ale stáváme se také partnerem pro udržitelný rozvoj a ochráncem přírodních zdrojů. Naše práce má pozitivní dopad nejen na krajinný ráz, ale i na životní prostředí a komunity, které v těchto oblastech žijí.

Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA PK Švestka s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PK Švestka s.r.o.
www.pksvestka.cz
Adresa

Adresa

Nár. odboje 250/147
Troubsko 664 41

svestka@pksvestka.cz
+420 603 859 271

Zobrazit na mapě...

Najdete nás také zde:

ARES
captcha