Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

valprox@seznam.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 703 335 782

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

č.p. 14
Provodov 763 45

Spolehlivý, rychlý servis elektrických vozíků, skútrů pro seniory, invalidní osoby - servisní prohlídky i komplexní opravy

Valprox s.r.o.: Váš partner pro spolehlivý servis a rychlé opravy elektrických vozíků a skútrů. Zajišťujeme mobilitu pro seniory a invalidní osoby v Zlínském kraji a na Moravě.


Ve firmě Valprox s.r.o. víme, že mobilita je klíčem k nezávislosti. Proto se specializujeme na spolehlivý a rychlý servis elektrických vozíků a skútrů pro seniory a invalidní osoby. Naši zkušení technici poskytují odborné služby, od rutinní údržby, pravidelných servisních prohlídek po komplexní opravy, a to vše s důrazem na rychlost.

Naše služby poskytujeme tak, abychom minimalizovaly dobu výpadku vašeho vozíku nebo skútru. Skladem máme běžné náhradní díly a příslušenství - můžeme rychle reagovat. Ať už potřebujete vyměnit baterii, opravit motor, nebo jen provést pravidelnou kontrolu, Valprox s.r.o. je tu pro vás.

Rozumíme, že každý klient má různé potřeby, a proto můžete očekávat individuální přístup. Obrací se na nás zákazníci převážně ze Zlínského kraje, ale i vzdálenějších koutů Moravy.

Servis s dostupností už do 24 hodin !
Zavolejte nám a my problém s elektrickým invalidním vozíkem vyřešíme. Postaráme se o převzetí elektrického vozíku a opravený či servisovaný Vám opět přivezeme domů. Také podrobně vysvětlíme rozsah opravy nebo servisu.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Prodej elektrických vozíků a skútrů pro seniory a invalidy - nové i starší tříkolky a čtyřkolové modely

Prodej elektrických vozíků a skútrů pro seniory a invalidy - nové i ...

Valprox s.r.o. - prodej a servis elektrických vozíků a skútrů pro seniory a invalidy ve Zlínském kraji. Zvolte si z širokého sortimentu nových i použitých vozíků a skútrů, které usnadní pohyb venku.

Výkup starších elektrických invalidních vozíků a skútrů za hotové - tříkolky a čtyřkolky pro seniory a postižené osoby

Výkup starších elektrických invalidních vozíků a skútrů za hotové - ...

Firma VALPROX z Provodova u Zlína vykupuje elektrické invalidní vozíky a skútry pro seniory. Očekávat můžete jednoduchý a bezstarostný výkup za hotové peníze, kdy vše zařídíme za vás.

Štítky:Zdravotnické pomůcky a materiál

Podstránky

Servis invalidních elektrovozíků, skútrů

Prvotřídní servisní služby pro elektrické invalidní vozíky a skútry

Valprox s.r.o. poskytuje prvotřídní servisní služby elektrických invalidních vozíků a skútrů, které jsou nezbytné pro zajištění nezávislosti a pohodlí seniorů a osob s omezenou pohyblivostí. S více než 20 lety zkušeností v oboru nabízíme komplexní servisní program, který zahrnuje rychlé opravy, pravidelnou údržbu invalidních elektrovozíků a skútrů, včetně osobního přístupu k zákazníkům.

Prodej nových elektrických vozíků, skútrů

Elektrické invalidní vozíky, skútry pro seniory – prodej, servis, zákaznická podpora

Valprox s.r.o. představuje novou éru v oblasti mobility pro seniory a osoby s omezenou pohyblivostí díky své široké nabídce nových elektrických invalidních vozíků a skútrů pro seniory. Tyto inovativní dopravní prostředky jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální komfort, bezpečnost a samostatnost svým uživatelům.

Prodej repasovaných el. invalidních vozíků, skútrů

Použité a repasované invalidní elektrické vozíky a skútry pro seniory, prodej, záruka

V dnešní době, kdy se stále více lidí snaží žít ekologicky a zároveň ekonomicky, nabývá na významu i trh s použitými a repasovanými elektrickými invalidními vozíky a skútry pro seniory. Společnost Valprox, s více než dvacetiletou tradicí, přichází s nabídkou, která osloví nejen ty, kteří hledají kvalitu a spolehlivost, ale i ty, kdo dbají na rozumnou cenu.


Kontakty

Valprox s.r.o.
č.p. 14
Provodov 763 45
GPS: 49°9′31.64″ N, 17°44′8.52″ E

49°9′31.64″ N, 17°44′8.52″ E

QR kód firmy Valprox s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA Valprox s.r.o. Elektrické invalidní vozíky Zlín

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Servis invalidních elektrovozíků, skútrů

Servis invalidních elektrovozíků, skútrů

Prodej nových elektrických vozíků, skútrů

Prodej nových elektrických vozíků, skútrů

Prodej repasovaných el. invalidních vozíků, skútrů

Prodej repasovaných el. invalidních vozíků, skútrů

Kde nás najdete

č.p. 14
Provodov 763 45

GPS49°9′31.64″ N, 17°44′8.52″ E

Plánování trasy

č.p. 14 Provodov 76345

Prospekty

Certifikát kvality firmy