Přírodní minerální vody z panenské přírody z okolí Karlových Varů

Objevte unikátní minerální vodu z Karlových Varů Mattoni 1873 a obohaťte svůj každodenní život její nezaměnitelnou chutí.


Přírodní minerální vody
V srdci lázeňské obce Kyselka, nedaleko slavných Karlových Varů, se rodí příběh o vodě, která je více než jen obyčejným nápojem. Je to příběh o dědictví, inovaci a závazku k udržitelnosti, který se začal psát již v roce 1873. Mattoni 1873 a.s., původně malá stáčírna unikátní minerální vody, se postupem času vyvinula v mezinárodně uznávanou rodinnou firmu.

Dnes je Mattoni 1873 lídrem na trhu nealkoholických nápojů ve střední Evropě a její vliv sahá až do jižní Evropy. S více než 3300 zaměstnanci, kteří se nebojí dělat věci jinak, ale vždy v nejvyšší kvalitě, a s 11 výrobními závody, které stáčejí nejen přírodní minerální a pramenité vody, ale také džusy, limonády a ledové čaje, Mattoni 1873 představuje vzor zodpovědného podnikání.

Minerální voda Mattoni, pocházející z panenské přírody okolí Karlových Varů, je známá svým vyváženým obsahem minerálů, který dává vodě její nezaměnitelnou chuť. Tato voda je skvělým doplňkem k jídlu či kávě, protože minerály očišťují chuťové pohárky a zesilují chuť následně konzumovaných pokrmů.

Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Mattoni 1873 a.s. minerální vody
WEBOVÁ STRÁNKA
Mattoni 1873 a.s.
www.mattoni1873.cz
Adresa

Adresa

Horova 1361/3
Karlovy Vary 360 01

info@mattoni.cz
+420 800 111 011


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInTwitterARES
captcha