Bezpečné a trvanlivé pryžové přejezdové systémy STRAIL

Pryžové Přejezdové Systémy STRAIL od Vitesse, spol. s r. o. jsou ekologické a odolné řešení pro plynulé spojení silniční a železniční dopravy. Tyto systémy snižují hluk, vibrace a zvyšují bezpečnost.


Pryžové přejezdové systémy STRAIL
Pryžové přejezdové systémy STRAIL od společnosti Vitesse, spol. s r. o., představují špičku v oblasti bezpečného a trvanlivého spojení silniční a železniční dopravy. Tyto inovativní systémy jsou navrženy tak, aby odolaly náročným podmínkám provozu a zároveň poskytovaly hladký a bezpečný průjezd pro všechny typy vozidel.

Spojujeme cesty - to je motto, které vystihuje filozofii společnosti Vitesse. Systémy STRAIL jsou ekologické, bezpečné, spolehlivé a nabízejí dlouhodobou trvanlivost. Vyrobené z vysoce kvalitní recyklované pryže, přejezdy STRAIL nejenže snižují hluk a vibrace, ale také přispívají k ochraně životního prostředí.

Přejezdy STRAIL jsou navrženy tak, aby byly snadno instalovatelné a minimálně náročné na údržbu, což znamená nižší celkové náklady pro provozovatele železnic. Kromě toho nabízíme i ekologické polymerové pražce STRAILway, které poskytují pevný a stabilní základ pro kolejnice.

Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Vitesse, spol. s r. o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Vitesse, spol. s r. o.
vitessestrail.cz
Adresa

Adresa

Na Pastvinách 663/8
Hradec Králové 500 08

info@strail.cz
+420 722 906 781


Najdete nás také zde:

ARES
captcha