Stavební práce, stavba na klíč, novostavba, rekonstrukce, modernizace, úpravy interiéru

Společnost N.A. STAVEBNÍ s.r.o. se specializuje na výstavbu nových rodinných domů, kompletní rekonstrukce i úpravy interiéru.


Poskytujeme komplexní řešení na míru od novostaveb, přes rekonstrukce, až po úpravy interiéru
Hledáte spolehlivého partnera pro vaše stavební projekty?

N.A. STAVEBNÍ s.r.o. je tou správnou volbou. S dlouholetou zkušeností a širokým portfoliem služeb jsme připraveni realizovat váš stavební sen od prvního návrhu až po poslední detail. Ať už plánujete novostavbu, rekonstrukci, nebo jen drobné úpravy, naše firma je zárukou kvality a spolehlivosti.

Stavíme na klíč - od zemních prací, přes hrubou stavbu, až po finální úpravy. Chcete-li se podílet na některých fázích stavby, rádi vám přenecháme prostor. Nabízíme flexibilitu v realizaci pouze hrubých staveb nebo dílčích stavebních prací.

Rekonstrukce s nádechem modernity - transformujeme vaše domovy a byty bez ohledu na velikost či typ. Modernizace koupelny, bytového jádra, sádrokartonových příček, nebo výměna oken? Jsme tu pro vás, abychom zajistili vše od materiálů po odbornou práci.

N.A. STAVEBNÍ s.r.o. - synonymum pro profesionalitu, zodpovědnost a kvalitu. Spolupracujte s námi a uvidíte, že vaše stavební projekty budou v nejlepších rukou. Navštivte naši webovou stránku a objevte možnosti, které pro vás máme. Těšíme se na spolupráci!

Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA N.A. STAVEBNÍ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
N.A. STAVEBNÍ s.r.o.
nastavebni.cz
Adresa

Adresa

Hodkovická 52/52
Liberec 460 06

info@nastavebni.cz
+420 774 320 304

Zobrazit na mapě...

Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha