Rezidence Vestec u Prahy, moderní bydlení v blízkosti přírody u Prahy

Objevte Rezidenci Vestec u Prahy od CP DEVELOPMENT s.r.o. – exkluzivní rodinné domy v klidné lokalitě v sousedství městské čtvrti Praha 4 – Šeberov. Domy slňují nejvyšší standardy kvality a komfortu.


Exkluzivní bydlení u Prahy
Rezidence Vestec u Prahy od developerské společnosti CP DEVELOPMENT s.r.o., je synonymem pro moderní bydlení, které splňuje nejvyšší standardy kvality a komfortu. Tento projekt je situován v klidné a vyhledávané lokalitě Vestec u Prahy, kde se snoubí pohodlí příměstského života s blízkostí pulzujícího centra Prahy.

Exkluzivní rodinné domy v Rezidenci Vestec u Prahy jsou navrženy s důrazem na detail, prostornost a světelnost. Každý dům nabízí nadstandardní dispozice 6+kk, což zajišťuje dostatek prostoru pro každého člena rodiny. Užitná plocha domů se pohybuje od 299 m² do 335 m², a každý z nich je postaven na pozemku s velikostí od 821 m² do 1178 m².

CP DEVELOPMENT s.r.o. klade velký důraz na kvalitu a používá nejmodernější technologie a materiály. Díky tomu je Rezidence Vestec u Prahy ideálním místem pro ty, kteří hledají luxusní a pohodlné bydlení v prestižní lokalitě. Rodinné domy jsou skutečným pokladem, který nabízí nejen krásný výhled do okolí, ale také soukromí a klid.

Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA CP DEVELOPMENT s.r.o. exkluzivní bydlení
WEBOVÁ STRÁNKA
CP DEVELOPMENT s.r.o.
www.cpdevelopment.cz
Adresa

Adresa

V Lukách
Vestec u Prahy 252 50

info@cpdevelopment.cz
+420 800 040 404

Zobrazit na mapě...

Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha