Kemp, oáza klidu a přírodních krás v srdci jižních Čech

Objevte Kemp Luhy, kde se snoubí pohoda a dobrodružství. Ubytujte se v chatkách, stanech nebo karavanech a užijte si nekonečné možnosti zábavy od cykloturistiky po večerní grilování.


Kemp v srdci jižních Čech
Kemp Luhy, zasazený do malebného prostředí jižních Čech, představuje idylické útočiště pro milovníky přírody a klidu. Tento kemp, ležící v těsné blízkosti rybníka Milavy, je obklopen rozlehlými lesy a nabízí návštěvníkům nejen úchvatné výhledy, ale i bohatou paletu aktivit.

Pro ty, kteří hledají odpočinek a relaxaci, poskytuje Kemp Luhy ideální podmínky. Ať už se rozhodnete pro ubytování v útulných dřevěných chatkách, stanování pod hvězdami, nebo preferujete pohodlí karavanu s elektrickou přípojkou, Kemp Luhy splní vaše očekávání.

Návštěvníci mohou prozkoumat okolní krajinu pěšky, na kole, nebo autem, a vychutnat si tak krásu Šumavy a Pošumaví. Kemp je také rájem pro cykloturisty, kteří zde najdou ideální terén pro vyjížďky po značených trasách i po málo frekventovaných silnicích.

Pro rodiny s dětmi a skupinové výlety poskytuje Kemp Luhy širokou škálu vyžití. Dětské hřiště s houpačkami, prolézačkami a kolotočem, volejbalové hřiště, bazén, a dokonce i možnost rybaření v nedalekém rybníce, jsou jen některé z možností, jak si zde užít volný čas.

Večerní zábavu zajišťuje nově vybudovaná klubovna, kde se pořádají hudební a taneční večery. Klubovna je vybavena stolním tenisem, elektronickými šipkami, stolním fotbalem a kulečníkem. A pro milovníky grilování je k dispozici venkovní terasa.

Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Kemp Luhy
WEBOVÁ STRÁNKA
Kemp Luhy
www.kemp-luhy-milavy.cz
Adresa

Adresa

Kemp Luhy - Milavy
Velká Turná 386 01

kemp.luhy-milavy@email.cz
+420 606 484 580


Najdete nás také zde:

ARES
captcha