Stomatologie, stomatochirurgie, zubní ordinace Brno, komplexní stomatologická péče

Zubní ordinace Primadent, s.r.o. poskytuje komplexní odbornou stomatologickou a stomatochirurgickou péči v Brně.


Kvalitní a moderní zubní péče
Hledáte kvalitní a moderní stomatologickou péči v Brně? Pak je pro vás správnou volbou Primadent, s.r.o., která provozuje stomatologickou a stomatochirurgickou ordinaci v Zdravotním středisku Konstancie.

Primadent, s.r.o. nabízí širokou škálu služeb pro zdraví a krásu vašeho chrupu. Ať už potřebujete preventivní prohlídku, výplň, extrakci, rentgen, nebo náhradu zubů, u Primadent, s.r.o. se vám dostane odborné a individuální péče. Tým zkušených lékařů a zdravotních sester vám poskytne profesionální a příjemnou atmosféru.

Primadent, s.r.o. také dbá na nejnovější technologie a vybavení, aby vám zajistila co nejlepší výsledky. V ordinaci najdete například digitální rentgen, intraorální kameru, nebo laserové ošetření. Primadent, s.r.o. také spolupracuje s renomovanými laboratořemi a dodavateli materiálů, aby vám nabídla kvalitní a estetické zubní náhrady.

Neváhejte a kontaktujte Primadent, s.r.o. na telefonním čísle 541 214 377 nebo e-mailu primadent@konstancie.cz. Ordinační hodiny jsou od pondělí do pátku od 7:30 do 15:00 hodin.

Primadent, s.r.o. - váš spolehlivý stomatolog v Brně.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Stomatologická a stomatochirurgická ordinace Brno

Stomatologická a stomatochirurgická ordinace Brno
Moderně vybavená stomatologická a stomatochirurgická ordinace Primadent, s.r.o. poskytuje komplexní a odbornou stomatologickou péči v Brně.

Tým stomatologů v Brně – ordinace Primadent

Tým stomatologů v Brně – ordinace Primadent
Stomatologická ordinace Brno, zdravotní stomatologické služby, akutní i preventivní péče pro zdravý chrup, profesionální tým zubních lékařů v Brně – Primadent, s.r.o.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Primadent, s.r.o. zubní ordinace
WEBOVÁ STRÁNKA
Primadent, s.r.o.
www.konstancie.cz
Adresa

Adresa

Dělnická 53
Brno - Komín 624 00

primadent@konstancie.cz
+420 541 214 377


Najdete nás také zde:

ARES
captcha