Telekomunikační služby, televizní, rozhlasová a internetová infrastruktura, datové služby, cloudové řešení

Společnost České Radiokomunikace a.s. - lídr v telekomunikačních a ICT službách pro Českou republiku.


Televizní, rozhlasová a internetová infrastruktura
Hledáte spolehlivého partnera pro vaše telekomunikační a ICT potřeby? Chcete využít moderní a bezpečnou infrastrukturu pro televizní, rozhlasové a internetové vysílání? Potřebujete kvalitní datové služby, cloudové řešení nebo kybernetickou ochranu?

Pokud ano, pak je pro vás správnou volbou firma České Radiokomunikace a.s. (CRA). CRA je česká telekomunikační společnost s více než 60letou tradicí, která nabízí komplexní portfolio telekomunikačních a ICT služeb prostřednictvím vlastní infrastruktury pro velkoobchodní a korporátní zákazníky.

CRA provozuje největší síť televizních a rozhlasových vysílačů v České republice, která pokrývá 99, 6 % území a 99, 8 % obyvatel1. CRA také poskytuje internetovou konektivitu, hlasové služby, datová centra, cloudové služby, IoT řešení, mediální služby a další. CRA se neustále inovuje a přizpůsobuje se potřebám svých zákazníků a trhu. CRA je například průkopníkem v zavádění nového standardu televizního vysílání DVB-T2, který umožňuje vyšší kvalitu obrazu a zvuku, větší nabídku programů a interaktivní služby.

CRA je také spolehlivým a profesionálním partnerem, který dbá na kvalitu, bezpečnost a spokojenost svých zákazníků. CRA má zkušený a kvalifikovaný tým odborníků, kteří jsou k dispozici 24/7 pro technickou podporu, poradenství a řešení problémů.

Pokud tedy hledáte telekomunikačního partnera, který vám nabídne kvalitní, bezpečné a inovativní služby, neváhejte a kontaktujte firmu České Radiokomunikace a.s. Na jejich webových stránkách najdete více informací o jejich nabídce, referencích, kontaktech a dalších zajímavostech.

České Radiokomunikace a.s. - vaše cesta k digitální budoucnosti.

Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA České Radiokomunikace a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
České Radiokomunikace a.s.
radiokomunikace.cz
Adresa

Adresa

Skokanská 2117/1
Praha 6 - Břevnov 169 00

info@cra.cz
+420 800 988 988


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInInstagramTwitterARES
captcha