Kompletní extrudované krmivo Supralif pro psy velkých plemen, které je dobře stravitelné a má velkou energetickou hodnotou

Firma BARDOG group s.r.o. Uherské Hradiště je výhradním dovozcem krmiva Bardog pro EU, v eshopu bardog.cz nakoupíte i nové krmivo Supralif, které má při nízké denní dávce velkou energetickou hodnotu.


Supralif Energic - krmivo pro psy s vysokou fyzickou zátěží
Kompletní extrudované krmivo Supralif je ideální volbou pro psy velkých plemen, kteří potřebují vyváženou a kvalitní stravu. Toto krmivo je dobře stravitelné a má velkou energetickou hodnotu. Společnost BARDOG s.r.o. Uherské Hradiště je výhradním dodavatelem tohoto krmiva pro Českou republiku a EU. Na jejich webu bardob.cz si můžete objednat krmivo za výhodnou cenu.

Supralif nabízí tři druhy krmiva, které jsou přizpůsobeny různým potřebám a preferencím psů. Každý druh krmiva je dostupný ve více velikostech balení, takže si můžete vybrat tu nejvhodnější pro vašeho čtyřnohého přítele.

Supralif Large Breed pro velká plemena psů. Obsahuje velký podíl kuřete a ryby - kuřecí maso 30 %, ryby maso 18 %, a dehydrované maso 10 %. Optimální zdroj vitamínů zaručují střevní floru, imunitu kondici a zdravou srst.

Supralif Energic pro psy s vysokou fyzickou zátěží pro březí, kojící a lovecké psy od 1 roku věku. Má velký podíl kuřecího masa 70 % - čerstvé kuřecí maso 30 %, sušené maso 25 % a dehydrované maso 15 %.

Supralif Lamb pro dospěle psy všech plemen od 1 roku věku. Vhodný pro všechny plemena psů s intolerancí k potravinám. Obsahuje 35 % masa - čerstvé jehněčí maso 25 %, sušené jehněčí maso 5 % a dehydrované maso 5 %.

Kompletní extrudované krmivo Supralif je skvělá volba pro vašeho psa!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Eshop přírodní superprémiové, hypoalergenní krmivo s hmyzí bílkovinou - kvalitní granule pro psy, kočky

Eshop přírodní superprémiové, hypoalergenní krmivo s hmyzí bílkovinou - kvalitní granule pro psy, kočky
Firma BARDOG group s.r.o. je výhradním dodavatelem krmiva Bardog v ČR i SR. Vybírejte v eshopu přírodní superprémiové, hypoalergenní krmivo. Kvalitní granule pro psy a kočky v různých příchutích.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA BARDOG group s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
BARDOG group s.r.o.
www.bardog.cz
Adresa

Adresa

Luční čtvrť 1867
Staré Město 686 03

info@bardog.cz
+420 608 406 027


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha