Stavební práce, rekonstrukce domů, bytů a koupelen, stavba rodinných domů, bourací práce

Společnost MAJK-VM s.r.o. je stavební firma s odborností a zkušenostmi. Provádí stavební práce od stavby domů, přes rekonstrukce, bourací práce až po instalatérské práce.


Realizujeme rekonstrukce domů a bytů
Hledáte spolehlivou a kvalitní firmu, která vám pomůže s vaším stavebním projektem? Ať už potřebujete postavit nový dům, zrekonstruovat starý, nebo jen vylepšit vaše bydlení, máme pro vás řešení. Jsme MAJK-VM s.r.o., firma se zkušenostmi a odborností v oblasti stavebnictví.

Naše firma se zabývá stavební činností již mnoho let. Zrealizovali jsme mnoho úspěšných projektů pro naše spokojené zákazníky. Nabízíme vám kompletní stavební servis od A do Z.

Mezi hlavní činnosti patří:
- stavební práce
- výstavba domů
- rekonstrukce
- instalatérské práce
- bourací práce
- pokládka podlah
- zajištění materiálu
- poradenská činnost.

Naše firma má k dispozici kvalifikovaný a profesionální tým pracovníků, kteří vám zajistí rychlý a bezproblémový průběh stavby. Používáme moderní technologie a materiály, které splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. Dodržujeme termíny a rozpočty, abychom vám ušetřili čas i peníze.

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme nezávaznou cenovou nabídku a poradíme vám s vaším plánem. Těšíme se na spolupráci s vámi.

MAJK-VM s.r.o. - vaše cesta k lepšímu bydlení.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Rekonstrukce domů, bytů a koupelen od stavební společnosti MAJK - VM s.r.o.

Rekonstrukce domů, bytů a koupelen od stavební společnosti MAJK - VM s.r.o.
Společnost MAJK - VM s.r.o. z okresu Kroměříž se zabývá stavební činnosti a pomůže Vám s rekonstrukcí rodinného domu, bytu nebo koupelný, zajišťuje i další stavební činnosti.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA MAJK-VM s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
MAJK-VM s.r.o.
stavby-majk.cz
Adresa

Adresa

K. H. Máchy 751
Chropyně 768 11

michalvlasaty@seznam.cz
+420 737 885 889


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha