Stavební práce, pokrývačské práce, hydroizolace, sádrokartony, půdní vestavby, zednické práce, rekonstrukce

Stavební práce Josef Zima nabízí širokou škálu služeb v oblasti stavebnictví. Provádí veškeré pokrývačské práce, hydroizolace, sádrokartony, půdní vestavby, zednické práce a mnoho dalších prací.


Nabízíme veškeré stavební práce včetně pokrývačských
Hledáte spolehlivou a kvalitní firmu, která vám zajistí veškeré stavební práce? Pak je pro vás správnou volbou firma Stavební práce Josef Zima.

Tato firma se zabývá širokou škálou stavebních činností, mezi které patří:

- Pokrývačské, klempířské a tesařské práce - firma vám nabízí kompletní řešení střech, od návrhu až po realizaci. Můžete si vybrat z různých materiálů, jako jsou tašky, plechy, šindele nebo dřevěné štíty.

- Hydroizolace plochých střech - firma je specialista na hydroizolaci plochých střech, která zabraňuje pronikání vody a vlhkosti do stavební konstrukce. Firma používá kvalitní materiály a technologie, které zaručují dlouhou životnost a funkčnost hydroizolace.

- Sádrokartony - firma vám pomůže s vytvořením nových prostor nebo přestavbou stávajících pomocí sádrokartonových systémů. Můžete si nechat udělat příčky, podhledy, obložení stěn nebo stropů.

- Půdní vestavby - firma vám umožní zvýšit užitnou plochu vašeho domu pomocí půdní vestavby.

- Zednické práce - firma provádí veškeré zednické práce, jako jsou zdění nových i starých staveb, bourání nebo opravy zdí, omítání nebo malování. Firma také realizuje komplexní rekonstrukce bytů nebo domů, včetně změny dispozice nebo rozšíření prostor.

- Zateplené fasády - firma vám pomůže snížit náklady na vytápění a zlepšit estetiku vašeho domu pomocí zateplených fasád. Firma používá moderní materiály a techniky, které zajišťují vysokou účinnost a trvanlivost zateplení.

- Omítky - firma se zabývá omítáním interiérů i exteriérů pomocí různých druhů omítek. Firma také provádí opravy a renovace omítek.

- Bytová jádra - firma se specializuje na výstavbu bytových jader, která jsou ideálním řešením pro malé byty nebo garsonky. Bytové jádro obsahuje koupelnu, WC, kuchyňský kout a skříně. Firma dodává a montuje bytová jádra na míru podle vašich požadavků a přání.

- Vložkování, čištění a frézování komínů - firma se stará o údržbu a opravy vašich komínů pomocí vložkování, čištění a frézování. Vložkování komínů zlepšuje jejich funkčnost a bezpečnost, čištění komínů odstraňuje nečistoty a saze, frézování komínů opravuje jejich poškození nebo nedostatky.

- Obklady, dlažby, zámková dlažba - firma vám provede pokládku obkladů, dlažeb i zámkových dlažeb.

- Autodoprava - firma vám zajistí dopravu vašich stavebních materiálů.

Firma Stavební práce Josef Zima je vaším profesionálním a spolehlivým partnerem pro veškeré stavební práce. Firma má dlouholeté zkušenosti a reference od spokojených zákazníků. Firma pracuje s kvalifikovanými a zkušenými pracovníky, kteří dodržují termíny a kvalitu práce. Firma nabízí férové ceny a garanci na své služby.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Práce na střeše i kolem domu - pokrývač, klempíř a zedník Josef Zima

Práce na střeše i kolem domu - pokrývač, klempíř a zedník Josef Zima
Pan Josef Zima z Kutné Hory nabízí kompletní stavební práce v okolí Kutné Hory. Pomůže Vám jak s pokrytím střechy, tak s hydroizolací střech, zateplením fasády a dalším.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Josef Zima
WEBOVÁ STRÁNKA
Josef Zima
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Vyhnánov 132
Kutná Hora - Kaňk 284 04

zima.jos@seznam.cz
+420 737 311 595


Najdete nás také zde:

ARES
captcha