Zájmové kroužky, akce, tábory pro děti - zaplňte svůj čas smysluplně!

Středisko volného času Vratimov organizuje kroužky pro děti, různé akce a tábory pro děti. Nabízí mnoho možností jak trávit volný čas dětí i rodin s dětmi. Pořádají pravidelné tématické akce.


Zájmové kroužky Ostrava
Středisko volného času Vratimov má v nabídce širokou škálu zájmových kroužků, od dobrodružných (například Baráčníci, Dračí doupě, Rybochňapky), jazykové (angličtina pro nejmenší, Coffe Break English, angličtina s Cookiem maňáskem), pro předškoláky, rukodělné ( legohrátky, švadlenky) až po sportovní (gymnastika, GymAerobic, Hejbni kostrou). Velmi oblíbené jsou i taneční (Bailarinas - disco tanec, Ještěrky, Step4U), umělecké (například Divadélko za školou) a v neposlední řadě vědomostní (Grafický design, Dobroty, Kybernetika).

Dále nabízíme tábory a výjezdy pro děti. Aktuální výběr táborů najdete na našich webových stránkách. Za zmínku stojí třeba příměstský tábor BaSTa (banda skvělých táborníků), pro šachisty či pro sportovně založené děti.

Posláním našeho střediska je poskytovat dětem a mládeži volnočasové aktivity, které je budou zábavnou formou vzdělávat a budou je bavit.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Středisko volného času Vratimov - zájmové vzdělávací kroužky, veřejné akce i letní tábory

Středisko volného času Vratimov - zájmové vzdělávací kroužky, veřejné akce i letní tábory
Středisko volného času Vratimov z okresu Ostrava pořádá zájmové a vzdělávací kroužky pro děti i dospělé, letní tábory pro děti a další společenské akce pro veřejnost.

Středisko volného času - Vratimov (okres Ostrava)

Středisko volného času - Vratimov (okres Ostrava)
Středisko volného času se sídlem ve Vratimově se zabývá zájmovým vzděláváním dětí, mládeže a dospělých, organizací různých kroužků a táborů, projektovými dny pro školy a dalšími volnočasovými akcemi.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Středisko volného času Vratimov SVČ Vratimov
WEBOVÁ STRÁNKA
Středisko volného času Vratimov
www.svcvratimov.cz
Adresa

Adresa

Frýdecká 377/61
Vratimov 739 32

info@svcvratimov.cz
+420 733 747 557


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha