Národní sportovní centrum Prostějov, sportovní hala, sportovní komplex, basketbal, volejbal, kongresový sál

Národní sportovní centrum Prostějov provozuje víceúčelový sportovní komplex, který je určený především pro volejbal a basketbal. Lze využít i kongresový sál pro pořádání seminářů.


Národní sportovní centrum Prostějov, z. s.
Národní sportovní centrum Prostějov, z. s. je víceúčelový sportovní komplex, který byl otevřen v roce 2018 na severozápadním okraji města Prostějov v Olomouckém kraji.

Jeho hlavní součástí je sportovní hala s jedním velkým hřištěm, které se dá rozdělit na dvě menší hřiště pro různé sporty, jako jsou volejbal a basketbal. Hala má tribunu pro 336 sedících diváků a je certifikovaná pro extraligové zápasy v obou těchto sportech.

Kromě toho je v komplexu i kongresový sál pro 40 osob, který je vybaven veškerou didaktickou technikou. Zde se konají různé konferenční akce, jednání a udělování cen za sportovce roku.

Národní sportovní centrum Prostějov, z. s. je tedy moderní a multifunkční zařízení, které slouží nejen sportovcům a fanouškům kolektivních sportů, ale i široké veřejnosti a organizacím. Je to jediné centrum tohoto druhu v České republice a nabízí kvalitní podmínky pro sportovní i kulturní vyžití. Těšíme se na vaši návštěvu!

Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Národní sportovní centrum Prostějov, z. s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Národní sportovní centrum Prostějov, z. s.
www.narodnisportovnicentrum.cz
Adresa

Adresa

Za velodromem 7
Prostějov 796 01

info@narodnisportovnicentrum.cz
+420 581 299 891


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha