Pomůcky pro výcvik psa - vlastní výroba kynologických potřeb a oblečení, eshop

Jiří Čejka HST je známým výrobcem kynologických potřeb a oblečení. Vlastní výrobu pomůcek pro výcvik psa od oblečení, přes rukávy a obleky si zakoupíte jednoduše online přes náš eshop!


ochranné obleky pro figuranty eshop
Naše výrobky používají kynologové z celého světa. Vybírat můžete z širokého sortimentu rukávů, obleků pro figuranty, pešků a dalších cca 300 pomůcek potřebných pro výcvik psa, psovody nebo pro psí pomocníky a rodiny. Spolupracujeme i s velkoobchody - jsme známým výrobcem po celé České republice.

Vše si objednejte telefonicky, přes email nebo jednoduše přes náš e-shop. Také Vám vždy rádi zodpovíme na jakékoliv dotazy, pomůžeme a poradíme s výběrem kynologických potřeb a vyhovíme i v individuálním přání zákazníka.

V našem specializovaném a modernizovaném e-shopu se vyzná každý, vyberete si zde: - oblečení (bundy, kalhoty, vesty, mikiny, trička overaly), potřeby pro obranu (ochranné obleky pro figuranty, rukávy s vyměnitelným návlekem, tréninkové rukávy a kousadla, obojky, postroje), pomůcky pro poslušnost (aporty, pešky, obojky, vodítka). Dalé také potřeby pro stopování, běh se psem, náhubky, přepravu psů, boudy pro psy.

V rámci služební kynologie máme také zkušenosti s dodáním sortimentu v rámci zakázek pro Policii ČR, Armádu ČR a Vězeňskou službu ČR.

PODSTRÁNKY

Kynologické potřeby

Kynologické potřeby
Kynologické potřeby pro psy a psovody, obranné pomůcky, předměty na výcvik

Sportovní a služební kynologie

Sportovní a služební kynologie
Výrobky sportovní a služební kynologie v e-shopu hst-eshop.cz

Pomůcky na výcvik psů

Pomůcky na výcvik psů
Kynologické pomůcky pro obranu, výcvik poslušnosti, stopování, běh se psem
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA HST Čejka Sportovní a služební kynologie
WEBOVÁ STRÁNKA
HST Čejka
www.hst-eshop.cz
Adresa

Adresa

Svatoslav 7
Čechtín u Třebíče 675 07

cejkajiri@volny.cz
+420 568 850 924


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha