Degustace odrůdových vín z BIO hroznů s prohlídkou vinařství a ukázkou technologie výroby vínaVinařství Václav z Hustopečí zve všechny milovníky dobrého vína na degustaci bílých a červených vín z bio hroznů do historického vinného sklepa. Připravíme také individuální degustaci na míru.

Chcete pozvat své přátele nebo obchodní partnery na degustaci vína připravenou na míru? Plánujete dovolenou na jižní Moravě nebo v Hustopečích a chcete si zajít na ochutnávku kvalitních vín z BIO hroznů? Pak si zarezervujte degustaci vín v historickém vinném sklepě s moderní architekturou ve Vinařství Václav v Hustopečích.

Na výběr máme degustaci základní se šesti vzorky vína a karafou vody. Rozšířená degustace zahrnuje ochutnávku devíti vzorků vína z naší produkce, karafu vody a degustační sousto. Na přání můžeme také připravit individuální degustaci na míru. Degustace zahrnuje kromě ochutnávky vína a odborného výkladu charakteristiky vína také prohlídku vinařství a ukázku technologie výroby vína. Vína, která Vás osloví, si rovnou můžete zakoupit přímo ve vinařství.Zadavatelem microsite je firma 

Vinařství VáclavKontrola střech, teras i spodních staveb. Specializujeme se na kontrolu povlakové hydroizolace.

Naše služby jsou zárukou kvality a bezpečnosti vaší střechy.

Dodávky, opravy, montáže a rekonstrukce distribučních sítí pro vysoké i nízké napětí. Smluvní partner ČEZ

Elektromontážní a projektové služby
Kontaktujte nás
captcha

Související microsite
Víno nejvyšší kvality vyráběné z hroznů zrajících na vápenitých půdách Pálavy

Vinařství a penzion Červinka

Víno nejvyšší kvality vyráběné z hroznů zrajících na vápenitých půdách Pálavy

Jakostní vína s nezaměnitelnou bohatostí chutí, vyráběná z hroznů dozrávajících na vápenitých půdách Pálavy, prodává vinařství Červinka v Horních Věstonicích.


Novinky v nabídce! Buďte mezi prvními, kdo je ochutná

Vinařský dům Znojmo Ing. Vlastimil Nešetřil, Ph.D.

Novinky v nabídce! Buďte mezi prvními, kdo je ochutná

Vinařství Nešetřil ze Znojma jako každý rok přináší na jaře novinky, tentokrát Pálava a Sauvignon ročník 2022. Připravujeme i speciály vinařství Veltlínské zelené a Ryzlink vlašský ročník 2020.


Jakostní a přívlastková vína z rodinného vinařství v Zaječí, lahvová i sudová, e-shop

Vinařství Herůfek Svatopluk Herůfek

Jakostní a přívlastková vína z rodinného vinařství v Zaječí, lahvová i sudová, e-shop

Vynikající vína přímo ze samotného srdce jižní Moravy ochutnáte u Vinařství Herůfek Svatopluk Herůfek ze Zaječí. Bílá, červená i růžová vína s charakteristickou vůní a chutí vápencového podloží.


Řízená, neřízená degustace vína a  sabráž v hotelovém vinařství Ebenberg

Hotel Kurdějov a.s. Konferenční a relaxační centrum

Řízená, neřízená degustace vína a sabráž v hotelovém vinařství Ebenberg

Obohaťte teambuilding zážitkem ve formě degustace vína hotelového vinařství Ebenberg. Hotel Kurdějov zajistí řízenou nebo neřízenou degustaci vína pro Vaše kolegy včetně sabráže.


Degustace vína formou večerního tréninkového kempu s ubytováním

Vinařství Petr Bíza

Degustace vína formou večerního tréninkového kempu s ubytováním

Degustaci vína formou večerního tréninkového kempu organizuje na jižní Moravě vinařství Petr Bíza v Čejkovicích. Pro účastníky degustace navíc zajistíme i ubytování v našem penzionu.