Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@hanna-instruments.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 800 203 020

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Mezi Vodami 1903/17a
Praha 4 – Modřany 143 00

Hanna Instruments - světový lídr v analytických přístrojích a technice

Společnost Hanna Instruments nabízí špičkové analytické přístroje pro laboratoře a terén.


Hanna Instruments je předním světovým výrobcem analytických a měřících přístrojů a laboratorní techniky s více než 40 lety zkušeností. Naše působnost sahá na všech pět kontinentů a jsme přímým zastoupením ve více než 60 zemích po celém světě. V České republice máme již 20letou tradici a v roce 2010 jsme otevřeli prodejní kancelář v Praze.

Poskytujeme komplexní řešení pro analýzu vody, půdy a potravin pro průmysl, laboratoře i terén. Naše široká škála laboratorních, přenosných a kontinuálních přístrojů umožňuje provádět analýzy pitné, odpadní, technologické, napájecí, chladící, bazénové a akvarijní vody s precizností a spolehlivostí. Navíc se zaměřujeme také na analýzu potravin a půdy, která je klíčová pro zajištění kvality a bezpečnosti potravinových produktů.

Hanna Instruments klade důraz na inovace a kontrolu kvality svých výrobků. Všechny naše produkty jsou vyvíjeny a vyráběny v našich vlastních výrobních závodech v USA a zemích Evropské unie. Díky tomu můžeme zajistit vysokou kvalitu, přesnost a spolehlivost našich přístrojů. Naše výrobní závody jsou vybaveny certifikovaným systémem kvality, který garantuje konzistentní výkon a spokojenost našich zákazníků.

Věříme, že přesnost je klíčem k dosažení přesvědčivých výsledků. S Hanna Instruments získáte nejen špičkovou technologii, ale také podporu našeho zkušeného týmu odborníků. Spolehněte se na nás pro své analytické potřeby a dosáhněte výsledků, kterým můžete plně důvěřovat.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Automatická titrace v povrchové úpravě - klíč k úspěchu nebo zbytečná investice?

Automatická titrace v povrchové úpravě - klíč k úspěchu nebo zbytečná ...

Při zavádění nových řešení pro analýzu lázní v odvětví povrchových úprav se klade otázka: Je automatizace titrací opravdu nutná a jaké faktory bychom měli vzít v úvahu?

Hanna Instruments Czech s.r.o. - specializovaná laboratorní technika pro různá odvětví - eshop

Hanna Instruments Czech s.r.o. - specializovaná laboratorní technika ...

Hanna Instruments nabízí širokou škálu analytických přístrojů pro různá odvětví. Od vodohospodářství přes nápojový průmysl až po školství a zemědělství, naše technologie poskytuje přesné výsledky.

Štítky:Laboratorní technikaMěřicí a regulační technika

Podstránky

Laboratoř

Laboratorní přístroje pro analýzu pitné, technologické, bazénové i odpadní vody

Laboratorní analytické přístroje nabízí v e-shopu na webových stránkách hanna-instruments.cz. Vyberte si pro svoji potřebu laboratorní přístroje jako například titrátory, spektrofotometry, zákaloměry a fotometry, turbidimetry, minititrátory, reagenční sety, refraktometry, magnetické minimíchačky, pH elektrody pro specifické aplikace, které vyvíjí a vyrábí přední světový výrobce Hanna Instruments.

Terén, provoz

Přesné a spolehlivé analytické přístroje nejvyšší kvality do terénu a provozu

Nejen do laboratoře, ale i do terénu Vás vybaví špičkovými analytickými přístroji společnost Hanna Instruments Czech s.r.o., která dodává svoje produkty na český trh již 20 let. Garance příznivých cen a prvotřídní kvalita analytických přístrojů do terénu či provozu jsou významnými atributy pro výběr ideálního dodavatele přístrojů pro analýzu vody, potravin i půdy. Seznamte se blíže s naším bohatým nabídkovým sortimentem přesných a spolehlivých přístrojů pro monitorování všech důležitých parametrů v provozní sféře i v terénu v našem e-shopu na webu hanna-instruments.cz.

Procesní/kontinuální měření

Přístroje pro procesní, kontinuální měření, kontrolery, převodníky, elektrody, minikontrolery

Přístroje pro procesní a kontinuální měření jsou zařízení, která umožňují sledovat a řídit různé parametry v průmyslových nebo laboratorních procesech. Tyto parametry mohou zahrnovat například pH, vodivost, redox, teplotu, zákal, chlor, kyslík nebo titraci. Přístroje pro procesní a kontinuální měření se skládají z elektrod, kontrolérů, převodníků, minikontrolérů, sond a dalších komponent.


FIREMNÍ ČLÁNKY

Analýza vína - profesionální měřicí přístroje pro vinaře od světového výrobce

Analýza vína - profesionální měřicí přístroje pro vinaře od světového výrobce

Vinařství sebou přináší nejen pěstování kvalitních odrůd hroznů, ale také pečlivost, profesionalitu a vybavení, díky kterému přistanou na pultech ...

Analýza vody: Analytické přístroje nakupujte v e-shopu přímo od výrobce

Analýza vody: Analytické přístroje nakupujte v e-shopu přímo od výrobce

Spolehlivost, kvalita a originální řešení. Americká rodinná firma Hanna Instruments už 20 let zajišťuje i českým zákazníkům prvotřídní produkty z ...


Kontakty

Hanna Instruments Czech s r.o.
Mezi Vodami 1903/17a
Praha 4 – Modřany 143 00
GPS: 50°0′32.04″ N, 14°24′7.78″ E

50°0′32.04″ N, 14°24′7.78″ E

QR kód firmy Hanna Instruments Czech s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA Hanna Instruments Czech s r.o. Laboratorní přístroje eshop
Oficiální eshop firmy

Oficiální eshop firmy

www.hanna-instruments.cz
Adresa

Adresa

Mezi Vodami 1903/17a
Praha 4 – Modřany 143 00

info@hanna-instruments.cz
+420 800 203 020

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Laboratoř

Laboratoř

Terén, provoz

Terén, provoz

Procesní/kontinuální měření

Procesní/kontinuální měření

Kde nás najdete

Mezi Vodami 1903/17a
Praha 4 – Modřany 143 00

GPS50°0′32.04″ N, 14°24′7.78″ E

Plánování trasy

Mezi Vodami 1903/17a Praha 4 – Modřany 14300

Prospekty

Certifikát kvality firmy