Golf Hotel Austerlitz, moderní ubytování, restaurace, cateringové služby, Slavkov u Brna

Golf Hotel Austerlitz nabízí ubytování v pokojích nebo apartmánu, stravování v hotelové restauraci, možnost cateringových služeb i využití dětského interiérového hřiště.


Golf Hotel Austerlitz
Pokud hledáte ideální místo pro relaxaci, sport a kulturu, Golf Hotel Austerlitz ve Slavkově u Brna je tou pravou volbou.

Tento moderní hotel se nachází v areálu Austerlitz Golf Resortu, kde si můžete zahrát golf na 18ti jamkovém hřišti nebo na veřejném hřišti v zámeckém parku.

Ubytování je zajištěno v prostorných pokojích a apartmánu s výhledem na golfové hřiště nebo na slavkovský zámek. V hotelové restauraci si můžete vychutnat skvělou kuchyni a příjemnou atmosféru. Pro děti je k dispozici interiérové hřiště a pro firmy nabízíme reprezentativní prostory pro konference a teambuildingy.

Golf Hotel Austerlitz je také výborným výchozím bodem pro poznávání historických a přírodních památek v okolí, jako je Bitva tří císařů, Moravský kras nebo Brno. Rezervujte si svůj pobyt ještě dnes a užijte si nezapomenutelnou dovolenou ve Slavkově u Brna.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Golf Hotel Austerlitz Vyškov, ubytování v pokojích a apartmánech, 18ti jamkového golfového hřiště

Golf Hotel Austerlitz Vyškov, ubytování v pokojích a apartmánech, 18ti jamkového golfového hřiště
Ubytujte se v našem Golf Hotel Austerlitz ve Slavkově u Brna v okrese Vyškov, naskytne se Vám pěkné ubytování, dobré jídlo v restauraci, 18ti jamkového golfového hřiště s výhledem na zámek.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Golf Hotel Austerlitz
WEBOVÁ STRÁNKA
Golf Hotel Austerlitz
www.hotelausterlitz.cz
Adresa

Adresa

Na golfovém hřišti 1510
Slavkov u Brna 684 01

info@hotelausterlitz.cz
+420 544 221 588


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha