Institut komunitního rozvoje, z.s., rozvoj lidských zdrojů, vzdělávání, školení, kurzy

Institut komunitního rozvoje, z.s. je organizace, která se věnuje rozvoji lidských zdrojů v Moravskoslezském kraji prostřednictvím projektů jako jsou školení a vzdělávání.


Realizujeme školení a vzdělávací projekty
Institut komunitního rozvoje, z.s. je akreditovaná vzdělávací instituce, která se zabývá zpracováním strategických a komunitních plánů rozvoje pro města a obce, školením a poradenstvím v oblasti udržitelného rozvoje, sociálních služeb a komunikace s veřejností.

Institut komunitního rozvoje nabízí širokou škálu kurzů a přednášek pro rok 2023, které jsou určeny pro starosty, úředníky, pracovníky sociálních služeb, studenty i veřejnost. Mezi témata patří například komunitní plánování, facilitace, fundraising, zapojování veřejnosti, udržitelný rozvoj, MA21, zdraví a zdravý životní styl. Kurzy jsou realizovány formou on-line stáží, školení na míru nebo přednášek na školách či pro seniory.

Institut komunitního rozvoje je organizace, která pomáhá místním samosprávám i občanům lépe plánovat a rozvíjet své komunity. Je to organizace s odborným týmem, dlouholetou praxí a kvalitními referencemi. Jedná se o organizaci, která se neustále učí a inovuje.

Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Institut komunitního rozvoje, z.s. rozvoj občasnké společnosti
WEBOVÁ STRÁNKA
Institut komunitního rozvoje, z.s.
www.ikor.cz
Adresa

Adresa

Purkyňova 787/6
Ostrava 702 00

institut@ikor.cz
+420 731 462 017


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha