Objevte blahodárnou sílu přírodních pramenů v Mariánských Lázních

Využijte léčivou moc Bílinské kyselky, Zaječické hořké, Rudolfova pramene a Ferdinandova pramene, které nabízí Bohemia Healing Marienbad Waters a.s.


Lázeňské prameny Bohemia Healing Marienbad Waters a.s.
Vítejte v fascinujícím světě lázeňských pramenů v Mariánských Lázních! Společnost Bohemia Healing Marienbad Waters a.s. se specializuje na provozování stáčírny pitných lázeňských pramenů a pokračuje tak v tradici slavné Lobkowiczké knížecí stáčírny v Bílině. Díky tomu můžete nyní využít jejich širokou nabídku léčivých vod přímo ve svém domově.

Představte si okouzlující Bílinskou kyselku, která je oceňována po staletí pro svůj pozitivní vliv na zažívací proces, revmatismus, dnu a dokonce i cukrovku. Tato přírodní iontová voda je také ideální pro sportovce, těžký průmysl a pooperační stav, který vyžaduje doplnění minerálů. Ať už si ji vychutnáte jako dietetický nápoj nebo perlivý osvěžující nápoj, Bílinská kyselka vám přinese blahodárné účinky.

Dalším unikátem je Zaječická hořká, pramen s vysokou koncentrací hořkých solí. Jediný svého druhu na světě, dodává tělu přirozený hořčík a má pozitivní vliv na pleť, nervovou soustavu a psychickou pohodu. Sírany obsažené v této vodě pomáhají tělu zpracovávat toxiny a slouží jako přirozený detoxikant. Její projímavý účinek je zcela jedinečný a účinný.

Lázeňské pitné kúry v Mariánských Lázních nejsou kompletní bez Rudolfova pramene. Tento přirozeně perlivý zdroj, spolu s Bílinskou kyselkou, nabízí vysoký obsah vápníku a železa, které definují jeho léčebné využití. Rudolfův pramen je nezbytný pro koupelové i pitné kúry a léčbu ledvin, močových cest a doplňkovou léčbu osteoporózy.

A nakonec tu máme Ferdinandův pramen, zástupce jednoduché kyselky. Jeho nízká mineralizace a příjemná chuť ho řadí mezi nejchutnější prameny v Mariánských Lázních. Jeho přítomnost v lázeňských pitných kúrách je vynikajícím doplňkem k ostatním silně mineralizovaným pramenům.

Díky Bohemia Healing Marienbad Waters a.s. můžete nyní využít blahodárných účinků těchto lázeňských pramenů přímo ve svém domově. Nechte se hýčkat a regenerovat prostřednictvím lázeňských pitných kúr a připravte se na obnovu zdraví a pohody.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Stáčení léčivých lázeňských pramenů - zachování tradice v evropském lázeňství a pitných kúrách

Stáčení léčivých lázeňských pramenů - zachování tradice v evropském lázeňství a pitných kúrách
Rádi se procházíte po lázeňské kolonádě a ochutnáváte různé léčivé prameny, ale momentálně nemůžete z nějakého důvodu cestovat? To není vůbec žádný problém.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA BOHEMIA HEALING MARIENBAD WATERS a.s. léčivé prameny
WEBOVÁ STRÁNKA
BOHEMIA HEALING MARIENBAD WATERS a.s.
www.bhmw.cz
Adresa

Adresa

Kyselská 122
Bílina - Mostecké Předměstí 418 01

info@bhmw.cz
+420 603 892 657


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha