Zadavatelem microsite je firma Nemocnice Boskovice s.r.oNemocnice Boskovice, ambulantní a lůžková péče, pohotovost, nemocniční lékárna

Nemocnice v Boskovicích s.r.o., má dlouholetou historii a poskytuje pacientům ambulantní a také lůžkovou péči v základních oborech. Samozřejmostí i lékařská pohotovost.Hledáte kvalitní a dostupnou zdravotní péči v Jihomoravském kraji? Pak je pro vás správnou volbou Nemocnice Boskovice s.r.o., která poskytuje ambulantní a lůžkovou péči v základních oborech pro spádovou oblast boskovicka, blanenska a přilehlých regionů.

Nemocnice Boskovice s.r.o. je úspěšná a rozvíjející se nemocnice, která chce nabízet svým pacientům kvalitní zdravotní péči v souladu se současnými dostupnými poznatky lékařské vědy.

Nemocnice má moderní vybavení, odborný a přátelský personál, širokou nabídku odborných ambulancí, lékařskou pohotovost, lékárnu a další služby.

Navštivte Nemocnici Boskovice s.r.o. a přesvědčte se sami o její kvalitě a profesionalitě!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Nemocnice v Boskovicích, ambulantní a lůžková péče, lékařská pohotovost ...

Nemocnice v Boskovicích, ambulantní a lůžková péče, lékařská pohotovost ...

Nemocnice v Boskovicích s.r.o., která byla slavnostně otevřena v říjnu roku 1958, poskytuje pacientům ambulantní a také lůžkovou péči v základních oborech. Poskytujeme také lékařskou pohotovost.