Hotel Šumava - Vaše oáza klidu a relaxace pro perfektní letní dovolenou

Vychutnejte si nezapomenutelnou letní dovolenou v Hotelu Šumava v historickém Vyšším Brodě, kde vás čeká komfortní ubytování a výborná restaurace.


Hotel Šumava - Vaše oáza klidu a relaxace pro perfektní letní dovolenou
Hotel Šumava - Vaše ideální letní útočiště v malebném městečku Vyšší Brod.

Přijďte a zažijte nezapomenutelnou letní dovolenou plnou pohody a relaxace v našem hotelu. Hotel Šumava vám nabízí moderní standard v tradičním stylu. Jsme historicky nejstarší podnik ve Vyšším Brodě a naše tradice kvalitního stravování a pohostinství trvá dodnes. Ve stylově upravených restauracích vám podáváme výtečná jídla tradiční české i mezinárodní kuchyně, a na své si ovšem přijdou i všichni milovníci regionálních specialit.

Ubytování v hotelu Šumava je zajištěno v našich komfortních hotelových pokojích a apartmánech. Všechny pokoje jsou zrenovované a vybavené nábytkem z masivního dřeva. Překvapí vás jejich příjemná rozloha a nadstandardní vybavení. V každém pokoji najdete vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC, LCD televizor se satelitním příjmem, telefon, vysoušeč vlasů a pohodlná lůžka o velikosti 200 x 90 cm (dvoulůžka 200 x 180 cm). Samozřejmostí je bezplatné Wi-Fi připojení na všech pokojích.

Pro naše hosty je připraveno zabezpečené parkoviště v hotelové zahradě, která se na noc uzamyká. Motorkáři mohou využít naši garáž. V hotelu Šumava máme celkem 23 lůžek a 8 přistýlek, což znamená dohromady 31 míst k přespání. Rozpis pokojů zahrnuje 1 jednolůžkový pokoj, 9 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky (fakultativně) a 2 apartmány s možností 1-2 přistýlek. Pro rodiny s dětmi je k dispozici dětská postýlka.

Pro větší skupiny hostů jsme schopni zajistit ubytování ve spolupráci se sousedním hotelem, abychom vám poskytli dostatek prostoru a komfortu během vašeho pobytu.

Takže neváhejte a zarezervujte si svou letní dovolenou v Hotelu Šumava.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Ubytování v hotelu Šumava Vyšší Brod, stylová restaurace, zabezpečené parkoviště i pro motorky

Ubytování v hotelu Šumava Vyšší Brod, stylová restaurace, zabezpečené parkoviště i pro motorky
Ubytování v hotelu Šumava Vyšší Brod, stylová restaurace, zabezpečené parkoviště i pro motorkáře, komfortní pokoje a apartmány, LCD televizor se satelitem, WIFI na všech pokojích zdarma, výlety.

Moderní a komfortní ubytovací zařízení - Hotel Šumava

Moderní a komfortní ubytovací zařízení - Hotel Šumava
Hotel Šumava, Vyšší Brod - komfortní a moderní ubytování v apartmánech či jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích až pro 31 hostů.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Hotel Šumava
WEBOVÁ STRÁNKA
Hotel Šumava
www.hotel-sumava.cz
Adresa

Adresa

Náměstí 47
Vyšší Brod 382 73

info@hotel-sumava.cz
+420 725 812 821


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha