Zadavatelem microsite je firma VOBOSYSTÉM s.r.o.Prodej, servis, půjčovna a bazar zemědělské techniky a komunálních strojů, okres Kutná Hora

Firma VOBOSYSTÉM s.r.o. nabízí prodej, servis, půjčovnu i bazar zemědělských strojů a komunální techniky.Představujeme společnost VOBOSYSTÉM s.r.o., která svoji činnost zaměřuje na prodej a servis zemědělské a komunální techniky. V nabídce naleznete i použitou (bazarovou) techniku. Pokud stroje potřebujete pouze zapůjčit, ani to u nás není žádný problém.

V naší nabídce zemědělských strojů naleznete traktory, stroje pro sklizeň pícniny nebo zpracování půdy, secí stroje, přepravníky zvířat, krmné a míchací vozy a mnoho dalších.

V oblasti komunální techniky nabízíme traktory, traktorové sekačky, příkopové stroje, mulčovací stroje i zahradní techniku.

Poskytujeme odborný, kvalitní a rychlý servis všech prodávaných strojů.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Půjčovna zemědělských strojů Kutná Hora – k půjčení více jak 15 strojů

Půjčovna zemědělských strojů Kutná Hora – k půjčení více jak 15 strojů

Nabízíme výhodné zapůjčení zemědělských a závěsných strojů oproti složení příslušné kauce a podpisu smlouvy - VOBOSYSTÉM s.r.o. Kutná Hora


Zemědělská a komunální technika, prodej, servis, půjčovna, okres Kutná ...

Zemědělská a komunální technika, prodej, servis, půjčovna, okres Kutná ...

Zemědělská a komunální technika, traktory, nakladače, postřikovače, sekačky prodává, servisuje i půjčuje společnost VOBOSYSTÉM s.r.o., která sídlí v okrese Kutná Hora.