Zadavatelem microsite je firma Starý kravín z.s.Muzeum a galerie Starý kravín, stálé expozice o dřívějším životě v Krkonoších, pořádání prodejních výstav

Muzeum a galerie Starý kravín, o. s. dokonale popisují ve stálé expozici dřívější život v Krkonoších.Muzeum a galerie Starý kravín, o. s se nachází v osadě Františkov, která je součástí města Rokytnice nad Jizerou a je obklopeno krásnou přírodou.

Galerie se nachází v rozlehlém patře budovy Starého kravína. Ve stálé expozici se seznámíte s dřívějším nelehkým životem v Krkonoších. Ke shlédnutí jsou například nástroje a zemědělskou techniku, které sloužily k obživě, sbírku hasičské techniky a mnoho dalšího.

Každoročně se v areálu pořádá setkání dřevosochařů pod názvem Dřevosochání a na tuto událost později navazuje Kovosochání. Tyto akce se staly již tradicí a rozhodně stojí za návštěvu. Muzeum dále nabízí sezónní výstavy místních umělců různých oborů.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Muzeum a galerie, expozice se zaměřením na tehdejší život v Krkonoších, ...

Muzeum a galerie, expozice se zaměřením na tehdejší život v Krkonoších, ...

Nelehký život tehdejších obyvatel v Krkonoších vyobrazuje stálá expozice Starý kravín o.s. v Rokytnici nad Jizerou. Připravenou máme dobovou zemědělskou techniku, řemeslné výrobky i nástroje.