Sportovní areál Tenis Olten Czech Psáry, kurty s umělým povrchem, tenis, volejbal, nohejbal

Firma OLTEN CZECH s.r.o. provozuje v obci Psáry soukromý sportovní areál vhodný především pro tenisty. Kurty lze využít i pro volejbal nebo nohejbal.


Sportovní areál
Pokud jste nadšení sportovci, případně chcete teprve začít se sportem a hledáte vhodný areál pro tenis, nohejbal nebo volejbal, neváhejte navštívit soukromý sportovní areál Tenis Olten Czech v obci Psáry ve Středočeském kraji.

Sportovní areál disponuje šesti moderními multifunkčními kurty s umělým povrchem. Tři kurty jsou lajnovány na tenis i volejbal a nohejbal. Tyto kurty jsou pro zimní sezónu zakryty přetlakovými halami - dvouhala a jednohala. Ostatní kurty, určené výhradně pro tenisové zájemce a jsou k dispozici pouze v letní sezóně.

Rezervace služeb je možné provádět telefonicky, pomocí e-mailu nebo prostřednictvím online rezervačního systému na našich webových stránkách www.tenis-olten.cz.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Soukromý sportovní areál pro tenisty, na volejbal nebo nohejbal

Soukromý sportovní areál pro tenisty, na volejbal nebo nohejbal
Společnost OLTEN CZECH s.r.o. provozuje od roku 2011 v Dolních Jirčanech ve Středočeském kraji soukromý sportovní areál především pro tenisty, ale mohou být využívány také na volejbal nebo nohejbal.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA OLTEN CZECH s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
OLTEN CZECH s.r.o.
www.tenis-olten.cz
Adresa

Adresa

Sportovců 905
Psáry - Dolní Jirčany 252 44

info@tenis-olten.cz
+420 606 612 074


Najdete nás také zde:

ARES
captcha