Ubytování v Penzionu Stará škola v Klínech - ideální dovolená pro rodiny s dětmi v srdci Krušných hor

Užijte si ideální dovolenou v Krušných horách a ubytujte se v moderně zařízených pokojích Penzionu Stará škola v Klínech.


Ubytování v Penzionu Stará škola v Klínech
Penzion Stará škola se nachází v malé horské obci Klíny na úpatí pohoří Krušných hor a nabízí ubytování v moderně zařízených pokojích. Hostům je k dispozici 5 jednolůžkových až šestilůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, stejně jako noclehárna pro 30 osob. Součástí penzionu je stylová restaurace s kapacitou 30 míst, kde si můžete vychutnat tradiční česká jídla. Pro firemní či soukromé účely je k dispozici elegantní salonek. Penzion má také bezdrátové připojení k internetu zdarma a hostům umožňuje pobyt se psy zdarma.

Okolí penzionu je ideální pro sportovní aktivity, jako jsou v zimě lyžování v lyžařských střediscích Ski areál Klíny a Ski areál Klínovec. Pro milovníky přírody nabízí oblast malebnou přírodu, jako například vodní nádrž Fláje, Medvědí skálu nebo přírodní rezervaci Jezerka. Pro ty, kteří mají zájem o historii a památky, jsou k dispozici zámeček Lichtenwald a valdštejnský zámek Litvínov.

Zarezervujte si svůj pobyt v Penzionu Stará škola v Klínech už dnes a užijte si ideální dovolenou v Krušných horách!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Penzion pro sportovce a turisty v Krušných horách

Penzion pro sportovce a turisty v Krušných horách
Cenově dostupné ubytovaní v rodinném penzionu s různým typem pokojů a tradiční českou kuchyní v nové restauraci, ubytování v pokojích nebo místa pro přespání ve spacáku.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Penzion Stará škola stylové ubytování v Krušných horách
WEBOVÁ STRÁNKA
Penzion Stará škola
penzion-stara-skola-kliny.penzion.cz
Adresa

Adresa

Rašov 20
Klíny - Rašov 436 01

info@penzion-staraskola.cz
+420 736 135 695


Najdete nás také zde:

www.ceskaporadna.czARES
captcha