Flexibilní logistické řešení pro vaše potřeby od TPL Czech s.r.o.

TPL Czech s.r.o. je rodinná firma založená v roce 1990, která se specializuje na poskytování komplexních logistických služeb na míru pro své klienty včetně co-packingu a e-shop fulfillmentu.


"TPL Czech s.r.o. - flexibilní logistické řešení pro vaše potřeby"
Sídlo společnosti se nachází v Hořovicích v okrese Beroun, ve vlastním logistickém areálu u dálnice D5.

TPL Czech s.r.o. je rodinná firma s více než 30letou zkušeností v oblasti logistiky. Naším cílem je poskytovat nejvyšší kvalitu služeb a být nejlepší v našem oboru. Naše společnost se snaží najít řešení na míru pro každého klienta, protože víme, že požadavky klientů se mnohdy liší. Snažíme se najít vždy optimální a flexibilní cestu a naši klienti nás za to vědí ocenit.

Skladování, doprava, e-commerce a VAS jsou naše hlavní oblasti, ve kterých se specializujeme a dokážeme poskytnout kompletní logistické řešení pro naše klienty. Naše firma disponuje vlastním logistickým areálem v Hořovicích, který se nachází přímo u dálnice D5. Kromě toho máme i dceřinou společnost na Slovensku v Novém Městě nad Váhom.
Naši zaměstnanci jsou pro nás velmi důležití a stavíme na jejich zkušenostech, loajalitě a pracovitosti. Všichni naši zaměstnanci mají nastavené KPI´s a průměrná kvalita našich služeb dosahuje 99, 5%. V naší společnosti panuje přátelská a rodinná atmosféra, což se odráží i na našich klientech.

Jsme rychle se přizpůsobující společnost a dokážeme se rychle přizpůsobit požadavkům, procesům a systémům našich klientů. Systémy a procesy, které používáme, jsou jednoduché navenek, ale sofistikované uvnitř. Využíváme moderní technologie a máme na míru upravovaný WMS a TMS, což nám umožňuje poskytovat našim klientům nejlepší služby.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

TPL Czech spol. s r.o. – Váš partner pro bezpečné a efektivní skladování v ČR a na Slovensku

TPL Czech spol. s r.o. – Váš partner pro bezpečné a efektivní skladování v ČR a na Slovensku
Potřebujete kvalitní a spolehlivé skladování? TPL Czech spol. s r.o. je vaše odpověď na všechny skladové a logistické výzvy.

Komplexní logistické služby včetně co-packingu Hořovice, doprava, skladové prostory, E-shop

Komplexní logistické služby včetně co-packingu Hořovice, doprava, skladové prostory, E-shop
Komplexní logistické služby včetně co-packingu Hořovice, doprava, skladové prostory, E-shop fulfillment včetně správy, další pobočka na Slovensku.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA TPL Czech s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TPL Czech s.r.o.
www.tplcz.eu
Adresa

Adresa

K Plevnu 388/10
Hořovice 268 01

jaroslav.baumann@tplcz.eu
+420 311 513 011


Najdete nás také zde:

www.ceskaporadna.czARES
captcha