Zadavatelem microsite je firma BASTO Invest s.r.o. účetnictvíVedení účetnictví, daňové evidence, ekonomické a insolvenční poradenství od BASTO Invest s.r.o.

Společnost BASTO Invest s.r.o. nabízí služby vedení účetnictví a daňové evidence. Ekonomické a insolvenční poradenství patří také k naší činnosti.Hledáte spolehlivou a kvalitní firmu, která se zabývá vedením účetnictví a daňové evidence? Potřebujete poradit v oblasti insolvenčního poradenství?

Představujeme společnost BASTO Invest s.r.o., která svoji činnost zaměřuje na daňové, ekonomické a insolvenční poradenství. Samozřejmostí je bezchybné vedení účetnictví a daňové evidence včetně zpracování daňových přiznání a mzdové agendy.

Nabízíme také přípravu podkladů pro návrh na povolení oddlužení (osobní bankrot) a ekonomickou podporu pro insolvenční správce včetně vedení účetnictví.

Mnoho spokojených zákazníků je naší vizitkou.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Daňové a ekonomické služby, insolvenční poradenství, vedení účetnictví, ...

Daňové a ekonomické služby, insolvenční poradenství, vedení účetnictví, ...

Společnost BASTO Invest s.r.o. se zabývá veškerými daňovými a ekonomickými službami a nabízíme také insolvenční poradenství. Současně svým zákazníkům nabízíme také výstavbu rodinných domů na klíč.