Dodávka a montáž teplosměnných stěn a vypracování nabídky zdarma od FRISCO s.r.o.

Společnost FRISCO s.r.o. z Příbrami poskytuje kvalitní služby v oblasti dodávky a montáže teplosměnných stěn, součástek pro klimatizace nebo vzduchotechniku.


FRISCO s.r.o. - dodávka, montáž a prodej teplosměnných ploch
Jsou přes třicet let na trhu a jsou to profesionálové v oblasti výroby teplosměnných ploch a součástek pro klimatizace či vzduchotechniku. Je to společnost z Příbrami a jmenuje se FIRSCO s.r.o..

Společnost pro Vás zdarma vypracuje technickou nabídku, která Vám bude sedět na míru. Od návrhu konstrukce výměníku po výpočet jeho výkonu, tlakových ztrát včetně cenové nabídky.

Mimo výroby a dodávky teplosměnných ploch se společnost FRISCO s.r.o. zabývá i dodávkou součástek pro klimatizace a vzduchotechniky. Můžete si však od ní pořídit i:

- chladiče
- výparníky
- ohřívače s vlastním ventilátorem
- suché chladiče

Nevíte, který produkt je pro Vás ten pravý? Pak se neváhejte obrátit na společnost FIRSCO s.r.o. z Příbrami, která Vám s výběrem vhodného produktu ráda pomůže.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Zakázková výroba vodních chladičů Příbram

Zakázková výroba vodních chladičů Příbram
Zakázkovou výrobou vodních chladičů se zabývá česká firma FRISCO s.r.o. již více než deset let. Použít vodní chladiče je výhodné z několika důvodů: - Větší tepelná kapacita než vzduch - Minimální rozměry výměníků s maximálním výkonem - Ideální ...

Výroba teplosměnných ploch, vodní chladiče, kondenzátory | Příbram

Výroba teplosměnných ploch, vodní chladiče, kondenzátory | Příbram
Vodní chladiče, kondenzátory a další teplosměnné plochy pomohou regulovat teplotu v místnosti. Chlazení pomocí vody je rychlejší a efektivnější verzí ochlazování pomocí vzduchu. Díky našemu designu jsou výměníky malé a přesto stejně výkonné, jako jejich větší verze. Vyrábíme také kondenzátory ...

Klimatizace, vzduchotechnika, kondenzátory, výměníky, Příbram

Klimatizace, vzduchotechnika, kondenzátory, výměníky, Příbram
Společnost Frisco se specializuje na výrobu nejkvalitnějších teplosměnných ploch z prvotřídních materiálů. Pro správný přenos tepla je nejdůležitější velikost a konfigurace teplosměnné plochy a kvalitní materiály, proto při výrobě klimatizací, vzduchotechniky, chladičů, výparníků, ohřívačů i ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA FRISCO s.r.o. teplosměnné plochy
WEBOVÁ STRÁNKA
FRISCO s.r.o.
www.frisco.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Výrobní produkty
Adresa

Adresa

Husova 267
Příbram 6 261 01

info@frisco.cz
+420 318 629 768


Najdete nás také zde:

www.ceskaporadna.czARES
captcha