Zadavatelem microsite je firma Inexit, s.r.o.Výškové práce pomocí horolezecké techniky a montážních plošin od INEXIT s.r.o.

Společnost INEXIT s.r.o. z Jablonce nad Nisou realizuje výškové a stavební práce za pomocí horolezecké techniky a montážních plošin.Potřebujete zrealizovat práci ve výšce a sháníte profesionály, kteří Vám s tím pomohou? Pak se obraťte na společnost INEXIT s.r.o. z Jablonce nad Nisou, která již přes dvacet let provádí práce ve výškách.

Jako zkušení odborníci pro Vás navrhnou optimální řešení, a to jak technického provedení tak finančního rozpočtu. Společnost realizuje práce ve výškách, kde je zapotřebí použití horolezecké techniky nebo montážních plošin.

Proškolení pracovníci pro Vás zajistí:

- montáže reklam a billboardů
- montáže polykarbonátových světlíků
- čištění a údržbu průmyslových hal
- odstranění sněhu a ledu
- kompletní realizaci střech

Svěřte se do rukou odborníků v oblasti výškových prací a prací z montážní plošinou. Společnost INEXIT s.r.o. rovněž provádí ochranný nátěr prostředkem CREPEX, který zajistí ochranu proti korozi.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výškové a montážní práce Jablonec nad Nisou, čištění fasád, montáž ...

Výškové a montážní práce Jablonec nad Nisou, čištění fasád, montáž ...

Provádíme speciální výškové práce vyžadující použití horolezecké techniky, montážní plošiny, nebo speciálních postupů, čistíme fasády panelových domů, montujeme světlíky, opravy na domech.