Velkoobchod nerezové oceli, hutního materiálu - nerez plechy, profily, tyče, trubky

Společnost Nerezové materiály s.r.o. je největší skladovatel a velkoobchod nerezového hutního materiálu v regionu Zlínský kraj, Morava, dodává však nerez plechy, profily, tyče, trubky po celé ČR i SR.


nerezové trubky svařované kruhové - VO hutního materiálu
Pokud hledáte spolehlivého dodavatele nerezového hutního materiálu, staňte se partnerem firmy Nerezové materiály s.r.o., která má po celé ČR vytvořenu obchodní síť - k dispozici máme 8 obchodních kanceláří a 4 sklady nerezové oceli, hutního materiálu. Další 2 sklady jsou i na Slovensku.

Skladem máme k dispozici zhruba 12tisíc tun materiálu - nerez ocel, plechy, profily, tyče, trubky různého průřezu, potravinářské armatury, závitové fitinky. Dopravu hutního materiálu k zákazníkům řešíme vlastními vozy. Menší zásilky dodáme do 24 hodin prostřednictvím expresní přepravy zásilek.
Běžně za rok prodáme více než 30tisíc tun nerezové oceli.

Samozřejmostí je dělení hutního materiálu - podle požadavku řežeme trubky, ocel plochou, kruhovou, profilovou, šestihrannou, čtyřhrannou.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Dělení nerezových materiálů - přesné řezání nerez oceli, profilů, trubek, tyčí

Dělení nerezových materiálů - přesné řezání nerez oceli, profilů, trubek, tyčí
Společnost NEREZOVÉ MATERIÁLY s.r.o. Uherské Hradiště se zabývá nejen prodejem hutního materiálu, ale zajišťuje i dělení nerezových materiálů - řezání nerez oceli, profilů, trubek, tyčí dle požadavku.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA NEREZOVÉ MATERIÁLY, s.r.o. Dodavatel nerezové oceli Zlínský kraj
WEBOVÁ STRÁNKA
NEREZOVÉ MATERIÁLY, s.r.o.
www.nerezove-materialy.cz
Adresa

Adresa

Průmyslová 1510
Uherské Hradiště 686 01

info@nerezove-materialy.cz
+420 572 508 400


Najdete nás také zde:

ARES
captcha