Zadavatelem microsite je firma Šela Habanera, s.r.o.Přeprava zboží po ČR a Evropě, kamionová a dodávková autodoprava, nákladní silniční doprava, spedice, skladování

Firma Šela Habanera, s.r.o. poskytuje služby vnitrostátní a mezinárodní nákladní silniční dopravy. Specializuje se na přepravu zboží od 1 kg do 27 tun.Hledáte kvalitní, rychlou a spolehlivou přepravní společnost? Potřebujete přepravit zboží po České republice nebo po Evropě? Jste výrobní či obchodní firma?

Představujeme společnost Šela Habanera, s.r.o., která své služby nabízí již od roku 2010. Zabýváme se přepravou zboží již od 1 kg až po 27 tun. Zajišťujeme dodávkovou i kamionovou přepravu. Disponujeme automobily Peugeot Boxer, MAN TGL, MAN TGX a DAF XF6.

Samozřejmostí jsou spediční služby, které realizujeme s našimi partnerskými přepravci. Disponujeme zázemím pro dočasné uskladnění přepravovaného materiálu.

V případě zájmu o naše přepravní a spediční služby nás neváhejte kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Přeprava zboží Nový Jičín, přeprava od 1 kg do 27 tun po celé ČR a ...

Přeprava zboží Nový Jičín, přeprava od 1 kg do 27 tun po celé ČR a ...

Naše firma Šela Habanera, s.r.o. z Nového Jičína je spediční partner mnoha výrobních či obchodních společností, a to od malých soukromých firem po firmy se světovým či evropským významem.