Profesionální čalounictví v Praze - prodej látek, restaurování a výroba nábytku na zakázkuPravé čalounictví najdete v Praze! Nabízíme prodej čalounických látek různých druhů a barev, profesionální restaurování i výrobu čalouněného nábytku na zakázku. Navíc vyrábíme i matrace na míru.

Pokud hledáte kvalitní čalounické služby v Praze, jste na správném místě. Společnost EIFLER se specializuje na prodej čalounických látek a potřeb pro čalouníky, a to jak v maloobchodě, tak i velkoobchodě. Nabízíme široký výběr potahových látek, krejčovských materiálů a dalších potřeb pro čalouníky. Díky naší dlouholeté zkušenosti a spolupráci s renomovanými dodavateli můžeme zaručit vysokou kvalitu našich produktů za skvělé ceny.

Kromě prodeje čalounických látek a potřeb se také zabýváme čalounickými pracemi. Naši zkušení čalouníci dokážou profesionálně zrestaurovat váš oblíbený kus nábytku, nebo vám na zakázku vyrobit nový čalouněný nábytek přesně podle vašich přání a potřeb. V naší nabídce najdete také restaurovaný čalouněný sedací nábytek, který se stane skvělým doplňkem vašeho interiéru.

Kromě toho vyrábíme také matrace na míru. Díky použití kvalitních materiálů a moderním technologiím dokážeme vyrobit matrace přesně podle vašich představ a potřeb. Navíc jsme přímými dovozci gumokokosových desek z Indie a rostlinného hedvábí Kapok, které jsou vynikající výplní pro alergiky.

V našem čalounickém studiu v Praze vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem nejvhodnějších materiálů a řešení pro vaše čalounické potřeby. Kontaktujte nás a dejte nám příležitost vám ukázat, jak můžeme zlepšit vaše interiéry.Zadavatelem microsite je firma 

Eifler, spol. s r.o.Fissury neboli anální praskliny léčba Praha – netrapte se zbytečně.
Ambulantní léčba onemocnění v oblasti konečníku Praha – profesionální služby v soukromí.

Montáž a servis přídavného nezávislého teplovzdušného a teplovodního topení Praha – komfort v autě.
Servis a montáže doplňků na karavany a obytná vozidla - vaše jistota pro pohodlné cestování - Top servis Holan Praha.

Kontaktujte nás
captcha

Související microsite
Oprava čalounění na starožitném nábytku Plzeň

Čalounictví Šantorová Yvetta

Oprava čalounění na starožitném nábytku Plzeň

I ten nejkvalitnější starožitný nábytek potřebuje čas od času nové čalounění nebo menší či větší opravu. Odborně odvedenou práci zaručí čalounictví Yvetta Šantorová z Plzně.


Čalounictví Plzeň, dejte svému nábytku moderní vzhled, ze starého udělejte nový

Čalounictví Šantorová Yvetta

Čalounictví Plzeň, dejte svému nábytku moderní vzhled, ze starého udělejte nový

Pokud se nechcete rozloučit se svým původním nábytkem nebo se Vám nehodí do nového interiéru, není to problém. V plzeňském čalounictví paní Yvetty Šantorové Vám se vším pomohou.


Renovace čalounění starožitného nábytku Plzeň

Čalounictví Šantorová Yvetta

Renovace čalounění starožitného nábytku Plzeň

Yvetta Šantorová z Plzně se zabývá renovací čalounění starožitného nábytku. Nabízí renovaci sedacích souprav, židlí, křesel a dalšího nabýtku na zakázku.


Čalounictví Šantorová Plzeň

Čalounictví Šantorová Yvetta

Čalounictví Šantorová Plzeň

Uvažujete o nové sedací soupravě, ale nechcete se vzdát své nynější pohodlné? Nemusíte kvůli opotřebovanému potahu měnit celou sedačku, vyhledejte čalounické služby Yvetta Šantorová v Plzni.


Čalounění na zakázku Plzeň

Čalounictví Šantorová Yvetta

Čalounění na zakázku Plzeň

Jste z Plzně a okolí a hledáte šikovného čalouníka? Opravy nového i starožitného nábytku a čalounění na zakázku provede a velký výběr potahových látek nabízí čalounictví paní Yvetty Šantorové.