Klášterní pivovar Strahov - místo pro vaše nezapomenutelné akce a vynikající pivo v Praze

Klášterní pivovar Strahov nabízí nejenom vynikající pivo, ale také jedinečné prostředí a širokou škálu možností pro vaše akce, jako jsou svatby, teambuildingy, firemní večírky v srdci města Prahy.


Klášterní pivovar Strahov
V Klášterním pivovaru Strahov nejenže vaše chuťové buňky dostanou svůj díl nejlepšího piva, ale také se můžete těšit na skvělé prostředí a možnost pořádat své nezapomenutelné akce.
S kapacitou na pořádání malých i velkých skupin, nabízíme samostatné prostory, které jsou vhodné pro různé typy akcí, jako jsou rodinné oslavy, svatby, teambuildingy nebo firemní večírky.
Navíc pravidelně pořádáme také Pivní slavnosti a další společenské akce.
Kromě skvělého prostoru a piva, můžete také využít dalších služeb, jako jsou prohlídky pivovaru a ochutnávky piva, živá hudební a taneční vystoupení nebo přizpůsobené služby dle vašich potřeb.
A s bezbariérovým přístupem, možností parkování a WIFI připojením, si můžete být jisti, že všechny vaše potřeby budou splněny.

Takže pokud hledáte nezapomenutelné místo pro svou další akci a vynikající pivo, neváhejte nás kontaktovat a rádi vám pomůžeme naplánovat perfektní událost v našem Klášterním pivovaru Strahov.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Posezení ve stylové restauraci poblíž Pražského hradu, prohlídka minipivovaru, ochutnávky piva

Posezení ve stylové restauraci poblíž Pražského hradu, prohlídka minipivovaru, ochutnávky piva
Zažijte nevšední atmosféru v restauraci Klášterní pivovar Strahov Aleš Kocvera a ochutnejte jedinečné pivní speciály doplněné o prvotřídní gastronomii. Příjemné posezení v samotném srdci Prahy.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Klášterní pivovar Strahov Pivo Sv. Norbert
WEBOVÁ STRÁNKA
Klášterní pivovar Strahov
www.klasterni-pivovar.cz
Adresa

Adresa

Strahovské nádvoří 301
Praha 1 - Hradčany 118 00

info@klasterni-pivovar.cz
+420 233 353 155


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha