Elektromontáže vysokého a nízkého napětí a slaboproudé systémy - České Budějovice

Potřebujete spolehlivé a kvalitní elektromontáže vysokého a nízkého napětí nebo slaboproudé systémy v Českých Budějovicích a okolí?


Elektromontáže vysokého a nízkého napětí a slaboproudé systémy - České Budějovice
Společnost EXO ENERGO s.r.o. vám nabízí široké spektrum profesionálních elektromontážních služeb.
Firma EXO ENERGO s.r.o. je odborná společnost s mnohaletou zkušeností v oblasti elektromontáží vysokého napětí (VN) od 1kV, nízkého napětí (NV) do 1kV a slaboproudých systémů. Společnost je součástí skupiny firem EXO SERVICE s.r.o. a EXO HIGHPOWER s.r.o., což jí umožňuje poskytovat kompletní elektromontážní řešení.

EXO ENERGO s.r.o. se specializuje na elektromontáže vysokého napětí (VN) od 1kV do 25kV, zemní rozvody VN kabelových souborů, instalace kabelových nosných systémů a realizaci VN rozvoden, trafostanic a spínacích stanic. Dále nabízí elektromontáže nízkého napětí (NV) do 1kV včetně přípojek NN, zemních kabelových rozvodů NN, přeložek vedení NN, instalace NN rozvodů budov a dodávek rozváděčů, svítidel, koncových prvků elektroinstalace a záložních zdrojů.

Společnost EXO ENERGO s.r.o. se také specializuje na kompletní elektroinstalace NN budov, technologických, skladových, výrobních, logistických a administrativních budov. Kromě toho nabízí i komplexní dodávky slaboproudých systémů, jako jsou elektrická požární signalizace (EPS), elektrická zabezpečovací signalizace (EZS), kamerové systémy (CCTV), strukturované kabelové rozvody, antenní systémy, evakuační rozhlasy, ozvučení prostoru a systémy jednotného času.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Elektroinstalace, elektromontáže České Budějovice, kabelové nosné systémy, kamerové systémy

Elektroinstalace, elektromontáže České Budějovice, kabelové nosné systémy, kamerové systémy
Nabízí elektromontáže vysokého napětí (VN) od 1kV, nízkého napětí (NV) do 1kV a slaboproudých systémů.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA EXO ENERGO s.r.o. Elektromontáže České Budějovice
WEBOVÁ STRÁNKA
EXO ENERGO s.r.o.
www.exoenergo.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

ServisReference
Adresa

Adresa

Nemanická 2722
České Budějovice 370 10

info@exoenergo.cz
+420 725 388 304


Najdete nás také zde:

ARES
captcha