Kvalitní požárně bezpečnostní zařízení a servis od profesionálů - Seaspol-servis, s.r.o. v okrese Plzeň-sever

Zajistěte si bezpečnost svého podniku díky našim kvalitním požárně bezpečnostním zařízením a službám, které nabízí firma Seaspol-servis s.r.o. s pobočkou v Plzni-sever.


Požární ochrana a bezpečnost Seaspol-servis s.r.o. Plzeň-sever
Seaspol-servis s.r.o. se specializuje na dodávky, montáže, revize a kontroly požárně bezpečnostních zařízení, hasicích přístrojů, hydrantů, požárních ucpávek a klapek a také elektronických zabezpečovacích systémů. Poskytujeme také poradenství v oblasti požární ochrany a hlídání termínů kontrol a revizí daných právními předpisy.

Využijte našich služeb a zajistěte si komplexní činnost v oblasti požární ochrany pro váš podnik. Naše odborně způsobilé osoby v oboru požární ochrany zajistí kompletní kontrolu všech požárně bezpečnostních zařízení a v případě potřeby provedou nezbytné revize a opravy. Jsme značkovým servisem pro hasicí přístroje mnoha výrobců a máme vyškolené techniky výrobců požárně bezpečnostních zařízení pro kontroly, servis a montáže. Kromě toho jsme také odborně způsobilí v elektrotechnice pro práce na el. zařízeních.

Doplňkově nabízíme plnění lahví CO2, poradenství a pravidelnou obsluhu požárních zařízení, jako jsou například týdenní a měsíční zkoušky SHZ a EPS. Naše nabídka zahrnuje také bezpečnostní a výstražné tabulky, detektory, vybavení PO a další doplňkový drobný prodej zboží.
Kontaktujte nás a nechte si zajistit bezpečnost svého podniku. Naše firma se nachází v obci Nevřeň, okres Plzeň-sever. Budeme se těšit na případnou spolupráci!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Dodávky požární techniky Plzeň

Dodávky požární techniky Plzeň
Požární ochrana, dodávka a montáž požárně bezpečnostních zařízeních a techniky, prodej i komplexní zajištění služeb od firmy Seaspol – servis, s.r.o.

Servis systémů požární ochrany Plzeň

Servis systémů požární ochrany Plzeň
Potřebujete servis pro požární ochranu budov a objektů? Poskytujeme kompletní služby v zajištění požární ochrany, servis a kontrolu požárních systémů.

Požární technika, protipožární bezpečnostní zařízení, Plzeň

Požární technika, protipožární bezpečnostní zařízení, Plzeň
Kompletní sortiment hasicí techniky Vám nabízí Seaspol - servis, s.r.o. Zabýváme se prodejem a servisem hasicích přístrojů a dalších protipožárních bezpečnostních zařízení, školením i EZS.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Seaspol - servis, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Seaspol - servis, s.r.o.
seaspolservis.business.site
Adresa

Adresa

Nevřeň 18
Nevřeň 330 11

genttner@seaspol-servis.cz
+420 604 217 862


Najdete nás také zde:

www.ceskaporadna.czARES
captcha