Voskování nebo keramická ochrana laku auta včetně přípravy formou leštění, odmaštění laku

Společnost APPauto Zlín poskytuje služby pro Váš vůz - Tomáš Kyselák provádí leštění laku, voskování aut i aplikaci keramického nanopovlaku pro dlouhodobou ochranu laku auta.


lestění, ochrana laku auta - Zlín
Motoristická sezóna 2023 je tady. Dopřejte svému vozu péči v podobě leštění, voskování či keramické ochrany laku, ve Zlíně se můžete objednat ve firmě APPauto - Tomáš Kyselák. Aktuálně v rámci akce provedeme i rozleštění světlometů zdarma.

Nejtrvalejší formou ochrany laku a dalších povrchů je keramická vrstva, která je odolná vůči opotřebení. Keramický nanopovlak chrání lak auta před drobnými škrábanci, povětrnostními vlivy, chemikáliemi, UV zářením i drobnými škrábanci.

Nutností je odmaštění a leštění laku před aplikací keramiky. Bez odmaštění totiž vosk nebo keramika nepřilnou k laku a nefungují tak, jak mají.

Lak se nanáší ve 3 vrstvách, po nanesení je znát zrcadlový efekt, který poznáte u nového vozu i starších aut. Po aplikaci keramiky má lak zvýšenou trvrdost a odolnost, odpuzuje vodu i nečistoty.

Poskytujeme i další služby pro Váš vůz - voskování klasik na 3měsíce či premium na 9měsíců, čištění interiéru mokrou i suchou cestou, dezinfekci interiéru, ochranný nástřik podvozku, běžnou údržbu a kontrolu vozidla.

Neváhejte se na nás obrátit - tel.: 725087914.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Tomáš Kyselák - APPauto
WEBOVÁ STRÁNKA
Tomáš Kyselák - APPauto
appauto.cz
Adresa

Adresa

Rybníky II 759
Zlín - Prštné 760 01

info@appauto.cz
+420 725 087 914


Najdete nás také zde:

ARES
captcha