Kvalitní regranuláty Remistyren, HDPE, PP, ABS, HIPS, PC/ABS, POM, PMMA

REMIVA, s.r.o.

Kvalitní regranuláty Remistyren, HDPE, PP, ABS, HIPS, PC/ABS, POM, PMMA

Nejen plastové compoundy, ale i plastové regranuláty tvoří stěžejní výrobní činnost společnosti REMIVA s.r.o., předního českého zpracovatele plastových technologických odpadů z výroby. Vyrábíme kvalitní regranuláty vhodné pro vstřikování, extruzi a vyfukování.

Traplast – kvalitní recyklovaný plast od firmy Transform a.s. Lázně BohdanečPotřebujete moderní plastový nábytek na ven? Chcete mít krásný nový plot, nebo nové terasové desky? Použijte výrobky z Traplastu.

Naše společnost Transform, a.s. Lázně Bohdaneč vyrábí moderní materiál Traplast z recyklovaného plastu. Náš materiál má vynikající užitné vlastnosti, které ho předurčují jako výrobek pro budoucí generace. Pokud sháníte materiál, který odolá povětrnostním podmínkám, vypadá stále jako nový, nemění barvu ani vzhled a není na něm vidět léta užívání, pak jste správně u nás. Traplast si zachovává své užitné vlastnosti a stále vypadá jako nový, nepoškozený, má stálost barvy i mechanických vlastností.

Náš materiál Traplast splňuje všechny požadavky kladené na výrobky z plastu. Jako bonus pro vás má velmi přijatelnou cenu v porovnání s konkurencí. Pokud vám není lhostejné životní prostředí, to v jakém stavu předáme naši planetu vlastním dětem, měli byste vědět o Traplastu. Je to ideální řešení pro vaše výrobky, které mají odolat zubu času, a přitom vypadat stále jako nové. Věřte profesionálům v oboru, a podívejte se na parametry našeho materiálu. Jsme na trhu již více než 30 let a máme bohaté zkušenosti. Výrobky z našeho materiálu, ať již se jedná například o ploty, nášlapy, palisády, zahradní nábytek, nebo další výrobky pro využití venku, vypadají stále jako nové. Materiál nemění vzhled ani strukturu či barvu. Výrobky z Traplastu můžete nalézt nejen v exteriéru, ale i v interiéru, využití se meze nekladou.

Traplast je odolný proti slunečnímu záření, vodě, povětrnostním vlivům, mrazu, plísním, nebo houbám. Je odolný vůči běžným chemikáliím. Mluví za nás léta používání tohoto materiálu. Do výrobků z Traplastu můžete vrtat, řezat, šroubovat, opracovávat běžnými nástroji na kov či dřevo. Tyto výrobky vydrží běžné opracování, jako jste zvyklí při práci se dřevem, nebo s kovem. Nic z toho nemění jeho výdrž, barvu ani vzhled.
Traplast je skvělá volba. Uvidíte, že nebudete litovat, až vám výrobky z našeho materiálu budou dělat roky radost. Můžete se na ně spolehnout, a být si jistí, že nebude potřebovat žádnou nákladnou údržbu.

Traplast všechno zvládne za Vás. Naším největším cílem, je spokojený zákazník, který dostane výrobek, který mu bude roky sloužit a přitom přinášet jen radost a užitek. Všichni se rádi obklopujeme hezkými věci, a výrobky z recyklovaného plastu Traplast splňují tuto podmínku. Mluví za nás stovky spokojených zákazníků, kteří už využívají výhody výrobků z našeho materiálu.

Kontaktujte nás
captcha

Související microsite
Strojní zámečnictví, kovovýroba, obrábění kovů, svařování, výroba městského mobiliáře

XAN 89 s.r.o. Strojní zámečnictví Kroměříž

Strojní zámečnictví, kovovýroba, obrábění kovů, svařování, výroba městského mobiliáře

Mezi hlavní aktivity společnosti XAN 89 s.r.o. z Němčic v regionu Kroměříž patří zámečnictví, kovovýroba, obrábění kovů, svařování, výroba městského mobiliáře, vrat, plotů či zábradlí.


Dvoukřídlá garážová vrata na míru – kvalitní zpracování a dlouhá životnost za bezkonkurenční ceny

Garážová vrata a žaluzie Telč Martin Mareček

Dvoukřídlá garážová vrata na míru – kvalitní zpracování a dlouhá životnost za bezkonkurenční ceny

Na prodej,dodávku a montáž dvoukřídlových garážových vrat na míru ve kvalitním zpracování, s dlouhou životností a za bezkonkurenční ceny se zaměřují Garážová vrata a žaluzie Mareček v Telči a Jihlavě.


Výsuvné sekční garážová vrata s pohodlným otevíráním pro domácnost i průmysl

TECHNOPARK CZ s.r.o. Automatizační technika Brno

Výsuvné sekční garážová vrata s pohodlným otevíráním pro domácnost i průmysl

Sekční výsuvná garážová vrata v různých provedeních pro privátní i průmyslové použití Vám zajistí společnost TECHNOPARK CZ s. r. o. z Brna.


Prodej dřevěného, technoratanového a plastového zahradního nábytku

Drago spol.s r.o.

Prodej dřevěného, technoratanového a plastového zahradního nábytku

Společnost Drago, spol. s r.o. prodává plastový, dřevěný a technoratanový zahradní nábytek pro venkovní akce a slavnosti. Vše dodáváme v okolí Přerova, Olomouce, Uherského Hradiště a Zlína.


Pozinkované a poplastované pletivo a plotové panely – oplocení pozemku od profesionálů

Zahrady Minařík

Pozinkované a poplastované pletivo a plotové panely – oplocení pozemku od profesionálů

Na realizaci a montáž pozinkovaných a poplastovaných čtyřhranných pletiv a plotových panelů se zaměřují profesionálové na oplocení nejen v okolí Znojma a Ivančic ze Zahrady Minařík.