Preventivní vyšetření partnerů plánujících rodičovství na závažná genetická onemocnění – test MOJE GENY

Pokud plánujete rodičovství a chcete mít jistotu, že na Vaše budoucí potomky nepřenesete závažná autozomálně dědičná onemocnění, absolvujte test MOJE GENY v pražské ambulanci Genetika Ostrava s.r.o.


Vyšetření na závažná genetická onemocnění Praha
Chcete se svým partnerem založit rodinu, ale nejste si jistí, zda se ve vaší rodině nevyskytuje závažné dědičné onemocnění? Navštivte ambulanci Genetika Ostrava s.r.o. v Praze, kde Vám na základě nenáročného testu MOJE GENY založeného na odběru krve zjistí, zda můžete na Vaše dítě přenést závažná genetická onemocnění.

Testování je vhodné u partnerů plánujících početí dítěte, kteří byli adoptovaní a neznají genetickou zátěž biologických rodičů, nebo také u párů, které prodělaly několik spontánních potratů nebo řadu nepovedených mimotělních oplodnění. Díky tohoto testu vyloučíme závažná autozomálně dědičná onemocnění, která by mohla být přenesena na dítě. Jedná se zejména o cystickou fibrózu, spinální muskulární atrofii nebo fenylketonurii.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Genetické vyšetření pro děti, partnery, manžele a vyšetření rakoviny prsu

Genetické vyšetření pro děti, partnery, manžele a vyšetření rakoviny prsu
Pokud máte podezření na vrozenou vadu, obáváte se neplodnosti nebo chcete vyšetřit rakovinu prsu, obraťte se na společnost Genetika Ostrava s. r. o., která provádí genetické vyšetření v Praze.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Genetika Ostrava s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Genetika Ostrava s.r.o.
geneticka-ambulance.cz
Adresa

Adresa

Kartouzská 204/6 (budova C, 2.patro)
Praha 5 150 00

genetika.ostrava@seznam.cz
+420 603 262 611


Najdete nás také zde:

ARES
captcha