Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@csps.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 956 777 444

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Poláčkova 1976/2
Praha 4 140 00

Vyvážený fond naší penzijní společnosti – konkurenční výhoda a výhody pro klienty v Praze

Nechte své penzijní úspory pracovat pro vás. S naším vyváženým fondem můžete získat dynamické zhodnocení v dlouhodobém horizontu, které vám pomůže zajistit pohodlnou a bezstarostnou penzi.


Jako největší doplňkový penzijní fond v Praze s tržním podílem 29, 4 % a přes 483 tisíci klienty, nabízíme investice do firemních dluhopisů a akcií, což vám umožní dosáhnout co nejvyššího zhodnocení při zachování středního rizika. Navíc věnujeme pozornost udržitelnosti a etickým zásadám při správě fondu.
Naše penzijní společnost se může pyšnit největším fondem na trhu doplňkového penzijního spoření v Praze. K 31. lednu 2023 jsme překonali dosud vedoucí Konzervativní fond s spravovaným majetkem klientů přesahujícím 14 miliard korun. Je to pro nás potvrzením, že jsme schopni poskytnout kvalitní služby a atraktivní výnosy našim klientům.

Vyvážený fond je určen pro investory, kteří jsou při získávání zhodnocení svých penzijních úspor ochotni podstoupit přiměřené riziko a nespokojí se pouze s relativně jistým výnosem na úrovni výnosů státních dluhopisů. Strategie fondu kombinuje výnosy a rizika tak, aby fond dosáhl co nejvyššího zhodnocení při zachování středně vysokého rizikového portfolia.

Jako největší doplňkový penzijní fond v Praze máme pro naše klienty mnoho výhod. Investujeme do firemních dluhopisů a akcií, což umožňuje dosáhnout vysokých výnosů, přičemž se snažíme minimalizovat rizika. Díky našemu rozložení prostředků do dynamičtějších strategií jsme schopni přinášet zhodnocení konkurující inflaci.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Etické penzijní spoření – investice do společností splňující přísná kritéria

Etické penzijní spoření – investice do společností splňující přísná ...

Program Etické penzijní spoření od České spořitelny - penzijní společnosti, a.s. přispívá svým výběrem společností splňující přísná etická kritéria ke zlepšení našeho okolí.

Dynamický fond - nejvyšší možné zhodnocení

Dynamický fond - nejvyšší možné zhodnocení

Očekáváte od Vašich finančních investic nejvyšší možné zhodnocení? Pak investujte do dynamického fondu České spořitelny – penzijní společnosti, a.s.

Štítky:Banky a spořitelny

Podstránky

Penzijní spoření

Penzijní spoření u České spořitelny, spoření na důchod se státním příspěvkem

Penzijní připojištění je spoření na stáří s daňovými výhodami i státními příspěvky. Penzijní spoření je vhodné pro všechny bez rozdílu věku. S penzijním spořením u České spořitelny zhodnocujete svoje úspory a získáváte další výhody.

Doplňkové penzijní spoření

Doplňkové penzijní spoření České spořitelny, přilepšení k důchodu

Doplňkové penzijní spoření České spořitelny je vaše přilepšení k důchodu formou spoření ve vámi zvolených účastnických fondech. Doplňkové penzijní spoření poskytuje daňové úlevy i možnost příspěvků od zaměstnavatele. Je vaší příležitostí pro volbu strategie zhodnocení úspor v konzervativním, etickém, vyváženém nebo dynamickém fondu.

Penzijko pro děti

Doplňkové penzijní spoření Studium+ pro děti u České spořitelny

Česká spořitelna – penzijní společnost, a.s. nabízí i doplňkové penzijní spoření pro děti v programu Studium+. S doplňkovým penzijním spořením ukládáte libovolnou finanční částku a ještě můžete získat zajímavé peněžní zvýhodnění od státu. Seznámíme Vás se všemi výhodami doplňkového penzijního spoření dětem, poskytneme tipy pro nejvýhodnější spoření a rady k uzavření smlouvy.


FIREMNÍ ČLÁNKY


Kontakty

Česká spořitelna - penzijní společnost, a.s.
Poláčkova 1976/2
Praha 4 140 00
GPS: 50°2′35.2″ N, 14°26′51.86″ E

50°2′35.2″ N, 14°26′51.86″ E

QR kód firmy Česká spořitelna - penzijní společnost, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA Česká spořitelna - penzijní společnost, a.s. Penzijní připojištění Praha

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Penzijní spoření

Penzijní spoření

Doplňkové penzijní spoření

Doplňkové penzijní spoření

Penzijko pro děti

Penzijko pro děti

Kde nás najdete

Poláčkova 1976/2
Praha 4 140 00

GPS50°2′35.2″ N, 14°26′51.86″ E

Plánování trasy

Poláčkova 1976/2 Praha 4 14000

Prospekty

Certifikát kvality firmy