Kovodružstvo Strážov - strojírenská výroba kovových výrobků s precizností a spolehlivostí

Kovodružstvo Strážov je výrobní družstvo se sídlem v obci Strážov, okres Klatovy, které se zaměřuje na strojírenskou výrobu a zakázkovou výrobu podle dokumentace zákazníka.


Oprava rozvaděčových skříní k námi vyráběným sušárnám
Kovodružstvo Strážov má dlouholetou tradici v oblasti strojírenské výroby a nabízí široké portfolio výrobků. Mezi naše hlavní výrobky patří vzduchotechnika, radiální ventilátory, sušárny obilí, průmyslové filtry a zahradní nářadí.
V naší výrobní nabídce najdete také standardní i atypické vzduchotechnické potrubí, lisované a svařované plechové konstrukční díly, odlučovače, ocelové konstrukce a další produkty.
Kromě strojírenské výroby nabízíme také zakázkovou výrobu podle dokumentace zákazníka, která zahrnuje výrobu ocelových konstrukcí, průmyslových chladičů, teplovodních kotlů a výměníků tepla. Naše firma disponuje moderními technologiemi a stroji, které nám umožňují vyrábět kvalitní a spolehlivé produkty.

Jsme spolehlivým partnerem pro naše zákazníky a naše úspěchy jsou zakládány na kvalitě výrobků a služeb, seriózním jednání a spokojenosti zákazníků. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat a rádi Vám pomůžeme s řešením Vašich potřeb.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Kovodružstvo Strážov - výroba vzduchotechniky, radiálních ventilátorů a dalšího kvalitního strojírenského zařízení

Kovodružstvo Strážov - výroba vzduchotechniky, radiálních ventilátorů a dalšího kvalitního strojírenského zařízení
Kovodružstvo Strážov nabízí individuální přístup, přesné strojírenství a kvalitu při výrobě vzduchotechniky, radiálních ventilátorů, sušáren obilí, průmyslových filtrů a zahradního nářadí.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Kovodružstvo, výrobní družstvo Strážov
WEBOVÁ STRÁNKA
Kovodružstvo, výrobní družstvo Strážov
www.kovostrazov.cz
Adresa

Adresa

Strážov 146
Strážov 340 21

kovo@kovostrazov.cz
+420 376 392 451


Najdete nás také zde:

ARES
captcha