Nabídka hutního materiálu - trubek, profilů, jeklů, plechů, válcovaných pásů

Trojek, a.s.

Nabídka hutního materiálu - trubek, profilů, jeklů, plechů, válcovaných pásů

Ostravská společnost Trojek, a.s. nabízí všem stavebním firmám i jednotlivcům z širokého sortimentu hutních materiálů I. a II. jakosti. K výstavbě nových objektů, rekonstrukcím a opravám budete potřebovat profily, trubky, plechy či další hutní materiál a my vám ho dodáme na místo určení.

Suchá masážní vana - rehabilitační i relaxační masáž na suchém vodním lůžkuJednou z letošních novinek lázeňského domu Perla, je suchá masážní vana. Toto speciální vyhřívané masážní lůžko se zdravotní certifikací, masíruje klienta přes tenkou membránu proudem vody.

Při tomto moderním způsobu masáže dochází k celkovému prokrvení těla, snížení svalového napětí, uvolnění podkožního svalstva, aktivuje metabolismus a působí velmi pozitivně na oběhový systém. Odborníci tuto proceduru doporučují jako velmi zdařilý doplněk klasické masáže, prováděné masérem. Dalo by se tak s jistotou říci, že je to vhodná procedura i pro ty, kteří nesnesou přímé doteky od masérů nebo fyzioterapeutů. Potěšíme jistě i ty z vás, kteří se neradi před druhými svlékají. U této procedury ležíte v pohodlném oblečení bez jakýchkoliv ostrých předmětů (náušnice, prsteny, řetízky, náramky apod.).

Rehabilitační, ale také i relaxační masáž probíhá na suchém vodním lůžku s pěti masážními zónami a dvěma pohyblivými tryskami, díky kterým je klient masírován po celém těle. Trysky stimulují lymfatický systém, masáž snižuje krevní tlak a přispívá k rychlejší regeneraci svalstva. U této procedury tedy pocítíte úlevu od bolesti a dopřejete si pořádný odpočinek.

Suchá masážní vana má po všech stránkách velmi pozitivní vliv na fyzické i psychické zdraví klienta. Máte-li zdravotní potíže, můžete kontaktovat náš zdravotní úsek (sesterna@lednicelazne.cz) a informovat se, zda je tato procedura vhodná i pro vás.Zadavatelem microsite je firma 

Lázně Lednice Lázeňský dům PerlaŠetrné vyrovnání důlků na autě po krupobití– rychlá oprava karoserie se zachováním půdního vzhledu.
Oprava karoserie metodou Paintless Dent Repair bez nutnosti následného lakování.

Stavební činnost, pozemní stavby - výstavba a rekonstrukce.

Stavební činnost, pozemní stavby - výstavba a rekonstrukce
Kontaktujte nás
captcha

Související microsite
Léčebné lázně Jáchymov, první radonové lázně, léčba pohybového ústrojí, kožních nemocí

Léčebné lázně Jáchymov a.s. První radonové lázně na světě!

Léčebné lázně Jáchymov, první radonové lázně, léčba pohybového ústrojí, kožních nemocí

Jáchymovské lázně byly založeny jako první radonové lázně na světě. Jedinečná radonová voda účinně pomáhá léčit nemoci pohybového ústrojí.


Dětská léčebna respiračních nemocí Cvikov v okrese Česká Lípa

Dětská léčebna Cvikov příspěvková organizace

Dětská léčebna respiračních nemocí Cvikov v okrese Česká Lípa

Má Vaše dítě problémy s dýcháním, astma, alergie či časté záněty průdušek? Řešte tyto problémy včas. Naše příspěvková organizace Léčebna respiračních nemocí Cvikov Vám s tím pomůže.


Lázeňská péče, léčba pohybového aparátu ve Východních Čechách

Lázně Velichovky Lázně 1897, s.r.o.

Lázeňská péče, léčba pohybového aparátu ve Východních Čechách

Komplexní lázeňské služby, péče o klienty s problémy v oblasti pohybového aparátu, rehabilitace, masáže a jiné procedury nabízí Lázně 1897, s.r.o. ve Východních Čechách.


Fyzioterapie a komplexní léčebná rehabilitace Praha -  THERAP - TILIA

THERAP-TILIA spol. s r.o. poliklinika Lípa Rehabilitační klinika Praha

Fyzioterapie a komplexní léčebná rehabilitace Praha - THERAP - TILIA

THERAP-TILIA spol. s r.o. nestátní zdravotnické zařízení provozuje komplexní léčebné rehabilitace a fyzioterapie.


Automatické skladové systémy jako efektivní metoda skladování - Altic Point s.r.o.

Altic Point s.r.o. Regály Praha

Automatické skladové systémy jako efektivní metoda skladování - Altic Point s.r.o.

Společnost Altic Point s.r.o. z Prahy nabízí chytré a efektivní řešení pro skladování a zásobování v podobě automatických skladových systémů.